כל הדרכים להאזין לרדיו רשת ב' בשידור חי

רשת ב' היא בין תחנות הרדיו הפופולאריות ביותר בישראל ויש לה לא מעט מאזינים מידי יום. למעשה, התחנה מציעה למאזיניה שלל תוכניות רדיו איכותיות שמוגשות על ידי מגישי רדיו מוכרים ומפורסמים, ובייחוד תוכניות אקטואליה וחדשות. בעבר, היא נוהלה על ידי "קול ישראל" של רשות השידור, ואילו כיום היא מנוהלת על ידי "כאן", ועל כן היא קרויה "כאן ב'". איך תוכלו להאזין לרשת ב' בשידור חי? האמת שיש כמה אפשרויות מעולות. ריכזנו בעבורכם כמה מהן:

אתר רדיו הד

אם טרם הכרתם את אתר "רדיו הד", זו בהחלט הזדמנות טובה לעשות זאת. מדובר באתר שמרכז בתוכו שלל תחנות רדיו שונות, כך שתוכלו להאזין לכל תחנה שתרצו באמצעות האתר, ללא תלות במיקום גיאוגרפי (למשל, ניתן להאזין לתוכניות ישראליות גם אם אתם נמצאים בחו"ל). לצד כל התחנות השונות כמו גלי צה"ל, רדיו דרום או רדיו ירושלים, תוכלו למצוא גם את תחנת רשת ב' – להאזנה לחצו כאן.

אגב, באתר תוכלו למצוא גם מאמרים שקשורים לרשת ב'. מומלץ.

אתר כאן

"כאן" הוא התאגיד שהחליף את רשות השידור, והוא זה שמנהל את תחנות הרדיו שנוהלו על ידי רשות השידור (קול ישראל), ובין היתר גם רשת ב' (שקרויה כיון "כאן ב'"). ניתן להאזין לשידורים החיים דרך האתר או דרך האפליקציה הרשמית. אגב, ניתן למצוא ארכיון של תוכניות קודמות, כך שתוכלו להאזין גם לתוכניות ששודרו בעבר.

אפליקציות ייעודיות

יש לא מעט אפליקציות מעולות שיאפשרו לכם להאזין לרשת ב' (או לכל תחנת רדיו) בקלות. אפליקציות כמו RLIVE רדיו, רדיו ישראלי, TUNELN, JUNGO ועוד. חלק מהאפליקציות הייעודיות הן חינמיות, ובחלקן אף תוכלו להתאים את תחנות הרדיו להעדפות האישיות שלכם.

כל הדרכים להאזין לרדיו רשת ב' בשידור חי

אפשר גם בטלוויזיה

בשנים האחרונות, ישנה אפשרות להאזין לרדיו גם דרך הטלוויזיה, ובמקרים מסוימים אף ניתן לראות את ההתרחשות באולפן הרדיו תוך כדי השידור.

דרך הרדיו המסורתי

כן, אנחנו מתכוונים למכשיר הרדיו המסורתי שקיים בלא מעט בתים, ומאפשר להאזין לכל תחנת רדיו שנמצאת באזור הקליטה הגיאוגרפי שבו שאתם נמצאים. לגבי התדר של התחנה, תוכלו להתעדכן בתדר הרלוונטי בהתאם לאזור הגיאוגרפי שבו אתם נמצאים.

לסיום, נרצה להמליץ על כמה תוכניות מומלצות ברשת ב', כמו "סדר יום" עם קרן נויבך, "בחצי היום" עם ליאת רגב, "משחקי הכיס", עם שאול אמסטרדמסקי וליאל קייזר, "צבע הכסף", עם יאיר ווינרב ועוד. למעשה, יש לא מעט דרכים להאזין לרשת ב' בשידור חי, כך שתוכלו לבחור את הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם, בין אם זה דרך הרדיו המסורתי, דרך אתר "רדיו הד" או באמצעות האפליקציות השונות.

האזנה נעימה.

נגישות