כמו קונדיטוריה: מוצרי האפייה שישדרגו לכם את המטבח

כל אופה יודע כי לא מספיק כישרון אלא גם ציוד איכותי במטבח. כיצד אתם תוכלו להזמין באופן קל ופשוט את מוצרי האפייה המומלצים ביותר? להלן סקירה מיוחדת בעבור אופים חובבים ומקצועיים.

אפייה כמו בקונדיטוריה: גם אתם יכולים!

אין ספק כי השנה החולפת הייתה שנת האפייה. רבים מאיתנו החליטו לנצל את הזמן בעקבות הסגרים לטובת פיתוח תחביב האפייה, כאשר ברשתות החברתיות ניתן היה להבחין בעשרות אם לא מאות סרטונים של אפייה ובישול מצד חובבים אך גם אופים מקצועיים. למעשה, אם בעבר התחום של אפייה היא תחום אשר שמור רק בעבור מאפיות וקונדיטורים מקצועיים, כיום ניתן דרך חנויות מקצועיות לבצע רכישה של מגוון מוצרי אפיה, ובכך לשדרג את היכולות במטבח. מוצרי אפיה של אתר פינוקים יעזרו לכם לשדרג את החוויה של האפייה אך גם את התוצר הסופי, באופן קל ופשוט. אז מהם המוצרים שהם בגדר חובה במטבח שלכם? להלן הסקירה:

כלי מדידה

כלי מדידה הם חלק בלתי נפרד מתהליך אפייה מדויק. ניתן לבצע רכישה של כלי מדידה אשר באמצעותם תוכלו לבצע מדידה מדויקת של הכמות, וזאת בכדי להבטיח דיוק מקסימלי בהכנת המתכון. כידוע, באפייה אין מקום ליצירתיות אלא נדרש להיצמד למתכון, ועל כן כלי מדידה אותם תוכלו להזמין במגוון מידות מהווה דרך מעולה ליצירה של מטבח מקצועי, ממש כמו בקונדיטוריה.

משטח סילקון

משטח סילקון בעבור רידוד של בצק הוא מוצר נוסף אותו אתם צריכים במטבח שלכם. באמצעות המשטח תוכלו ללוש את הבצק ולאחר מכן לרדד אותו באופן קל ופשוט, כאשר המשטח עצמו קל מאוד לניקוי כמו גם עמיד בפני חום. בעלות כספית אטרקטיבית ובאופן שבמסגרתו ניתן לקצר את זמן העבודה באופן משמעותי.

שקית זילוף לילדים

דרך נהדרת להעסיק את הילדים היא דרך בישול ואפייה. באמצעות שקיות זילוף המותאמות לילדים ניתן לשתף אותם בתהליך של קישוט והכנת הפרודוקטים אותם אתם מכינים ביחד כמשפחה. מדובר בשקית איכותית שמגיעה באריזה של 10 שקיות, ועל כן מדובר בדרך נהדרת לשתף את הילדים אך גם לטובת יצירת מוצרי אפייה מושלמים ויפים.

משפך בלילה

במקום להתלכלך מהיציקה של התבנית, ניתן להשתמש במשפך בלילה שהוא פטנט מעולה וקל מאוד לשימוש. מכניסים את הבלילה אל תוך התכולה וניתן לצקת את התערובת ביעילות לתוך תבנית, במהירות וביעילות. מדובר במשפך נהדר בעבור הכנת פנקייק אבל גם בעבור הכנה של פרודוקטים כמו ציפוי לעוגה.

חותכן מעוצב

דרך מצוינת לשדרג את העוגיות שלכם היא דרך שימוש בחותכן, אותו ניתן לרכוש במגוון סגנונות: חד קרן, חמסה, אננס ועוד. מדובר בחותכן איכותי ומעוצב, בעלות של עשרה שקלים בלבד!

תבנית אפייה

תבנית אפייה איכותית היא מוצר שכל חובב אפייה צריך, מאחר ומדובר במוצר בסיסי. באתר פינוקים תוכלו להזמין עד הבית תבנית אפייה בצורה של לב או בצורות אחרות, ובהתאם לכך ליצור עוגות מעוצבות – ממש כמו בקונדיטוריה.

בוזק אבקת סוכר

בוזק אבקה מהווה פריט נוסף אותו אתם צריכים במטבח שלכם, בייחוד אם אתם חובבי עוגיות. מדובר בבוזק איכותי וקל מאוד לשימוש שמחזיק מעמד לאורך זמן ועלותו היא זולה ומותאמת לכל כיס.

 

לסיכום, דרך הזמנה של מוצרי אפייה תוכלו גם אתם לשדרג את חווית האפייה ואף ליצור פרודוקטים מעולים – במינימום מאמץ ועם מקסימום תוצאה. עכשיו כבר לא צריך לצאת מהבית, אלא פשוט להכניס את המוצרים לעגלה ולאחר מכן לקבל את החבילה ישירות עד לבית.

סגירת תפריט
נגישות