5 טיפים יעילים לבחירת ארון לחדר השינה

5 טיפים יעילים לבחירת ארון לחדר השינה

ארון בחדר השינה הוא פריט ריהוט אשר צריך לשרת אתכם באופן פונקציונאלי לטובת יצירת מקום אחסון, אך גם בתור פריט מעוצב בחדר. כיצד תוכלו לבחור את הארון המושלם? להלן חמישה טיפים בהם תוכלו להיעזר לטובת ביצוע הרכישה.

בחירת ארון שינה: כך תוכלו לוודא כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה

אין ספק כי ארון הוא פריט חשוב בכל חדר, ובוודאי כאשר מדובר בחדר השינה. מאחר וחדר השינה הוא חדר שמשמש גם לשינה אך גם לפנאי, תהליך של רכישת ארון צריך להתבצע תוך שימת דגש על מספר פרמטרים, וזאת בכדי להבטיח כי הארון אותו אתם רוכשים במיטב כספכם ישמש אתכם למשך שנים רבות אך גם ישמש בתור פריט עיצוב ייחודי שבאמצעותו תוכלו לשדרג את חדר השינה באופן קל ופשוט. בכדי לסייע לכם, בחרנו להציג לכם חמישה טיפים מנצחים בהם תוכלו להיעזר, לצורך השקעה נכונה:

התחשבות במידות החדר

רכישה של ארון בגדים צריכה להיות בראש ובראשונה בהתאמה מגודל חדר השינה. ההמלצה הגורפת היא לבצע רכישה של ארון הזזה הן בעבור חדרים גדולים והן בעבור חדרים קטנים, וזאת בשל העובדה כי מדובר בארון שאינו תופס מקום גדול בחלל כמו גם כזה שמאפשר לפתוח באופן חופשי את הארון, ובהתאם לכך ליצור מרחב נעים ומזמין בחדר השינה. כיום, ניתן לבצע רכישה של ארונות הזזה בהתאמה אישית למידות החדר. אם אתם בדיוק מחפשים ארון הזזה מושלם אותו ניתן לרכוש דרך חברה מקצועית המעניקה יחס אישי ושימת דגש על עיצוב מותאם אישית, לחצו כאן לקטלוג והתרשמו מהמגוון הרחב באתר.

מאפיינים של ארון השינה

מעבר להיותו פריט פונקציונאלי לטובת אחסון, צריך לקחת בחשבון גם את המאפיינים של הארון מבחינת העיצוב. למעשה, לארון אותו אתם בוחרים יש משמעות מבחינת האסתטיקה אותה תרצו לשדר בחדר השינה, ועל כן רצוי להתאים את הארון לתמהיל העיצוב הקיים של החדר. העדיפו לשמור על סקלת צבעים אחידה, ובהתאם לכך לבצע בחירה של ארון שתואם באופן מדויק את טעמכם האישי ובכך משלים את העיצוב הכללי של החדר.

חומרי גלם

מאחר ומדובר בארון שצריך לשמש אתכם למשך זמן רב, חשוב לבחור בארון העשוי מחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא (יש עוד חומרי גלם שמהם מכינים רהיטי עץ). שימו לב כי לחומר הגלם אותו אתם בוחרים יש חשיבות הן מבחינת העמידות אבל גם מבחינת העיצוב, כאשר ניתן להוסיף גם אלמנטים עיצוביים נוספים כמו מראה (פתרון נהדר לצורך יצירת אשליה של חדר גדול יותר) או תאורה פנימית.

מיקום

המיקום של הארון הוא פרמטר חשוב בתהליך הבחירה. במידה ויש לכם חדר שינה קטן וצפוף, ארון הזזה מהווה פתרון נהדר אותו ניתן להציב בהתאם למיקום של הריהוט, ותוך שימת דגש על מיקום שלא גורע משטח החדר, ועל כן לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה בדקו היטב את מידות החדר בכדי ליצור התאמה מושלמת.

חלוקה

בכדי שתוכלו לאחסן כמה שיותר בגדים ונעליים בתוך הארון, בדקו היטב את החלוקה של הארון. דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום ניתן לתכנן מראש את החלוקה בהתאם לצרכים שלכם. שימו לב כי ניתן לבחור גם את העומק של הארון לצד אפשרויות של תלייה או חלוקה של מגירות חיצוניות ופנימיות, כולל  אפשרות גם לתאים מיוחדים בעבור אביזרים כמו גם נעליים. ככל שהחלוקה טובה יותר, כך תוכלו לנצל את הארון באופן פרקטי.

לסיכום, ארון לחדר שינה הוא בהחלט פריט בעל משמעות מבחינת העיצוב אבל בעיקר מבחינת הפרקטיות. העדיפו לבצע סקר שוק מקיף, לבחון היטב את הקטלוג וכמובן לבצע מדידות לפני, כל זאת בכדי להבטיח כי הארון בחדר השינה ישמש אתכם למשך זמן רב – ובאיכות מעולה.

סגירת תפריט
נגישות