מביגוד ממותג ועד אביזרים למשרד: הכירו את אתר 12BUY

אם אתם מחפשים מתנות ממותגות לעובדים או מוצרים נוספים לעסקים, כדאי לכם כמובן לבחור בתשומת לב את הרעיונות שלכם. זאת, מאחר שבחירה טובה אחת, תשרת אתכם היטב למשך זמן רב. הדבר יתבטא בחסכון כספי, באיכות המוצרים, נוחות ההזמנה ועוד. אז היכן קונים מוצרים כאלה? יש מקור מצוין לכך בשם אתר 12buy. בואו נראה מה הוא מציע לעסקים:

 

מוצרים ממותגים לעסקים – הכל במקום אחד

"מענה מקצה לקצה לתעשיית ההייטק והסטארט-אפ בתחום מתנות ממותגות" – זו היא ההגדרה הכללית של מה שמציע אתר זה.  מי שמחפשים ביגוד ממותג למשל, יודעים כי מוצרים כאלה עשויים לספק תועלות משמעותיות מבחינת פרסום ולא רק. במקביל, הצורך בכך הוא דבר קבוע והוא עשוי להיות נרחב למדי בחברות גדולות. לכן יש חשיבות לא קטנה, למציאת ספק איכותי למטרה זו, אשר ייתן לכם מענה אחד נוח לכל זאת. זה כאמור, בדיוק מה שמציע אתר 12buy.

 

לעבוד עם מומחים

חברות הייטק וסטארט-אפים רגילים לעבוד עם מומחים בתחומים שונים ובחברות אלה מבינים היטב את הערך המוסף שיש בכך. כדאי ליישם גישה זו בכל ולא רק במוצרים ושירותים יקרים, עתירי טכנולוגיה וכדומה. אפילו כאשר רוכשים עט ממותג שאיננו יקר מדי, יש חשיבות רבה לאיכות. איכות זו, נובעת בין השאר מהתמחות – ההתמקדות של הספק באותו תחום בו מדובר. 12buy הוא כאמור אתר מתמחה, אשר מתעמק בתחומו בהתמדה, מתעדכן בחידושים ובחדשות השונות שרלוונטיות עבורו והדבר מתבטא במבחר מוצריו שזמינים עבורכם.

 

 

אילו מתנות תוכלו לקנות באתר?

עושר האפשרויות הרב בתחום זה, מתבטא בהיצע הרחב של החנות המקוונת:

  • הלבשה – מוצרי הלבשה שתוכלו לרכוש כמתנות ואף להוסיף להם טקסט וגרפיקה לבחירתכם. בגדים דרושים תמיד ומתקבלים בשמחה. המיתוג שתציגו עליהם לא חייב להיות בולט מדי – דווקא מוטב שיהיה בגודל קטן אם כי ברור מספיק. כמובן, הוא ישתלב היטב במראה הבגד ולא יפגע בו, אלא אם כבר להפך.
  • עונות וחגים – בקטגורית עונות וחגים באתר, תוכלו למצוא מוצרים בהתאם לעונות שונות ולחגים ספציפיים. כך שאין מה לדאוג לגבי התאמת הבגד שתקנו מהחנות לעונה – קל לבחור את המתאים ביותר, לצד מתנות משלימות כמו מארז מתנה לחג ספציפי.
  • בקבוקים, ספלים וכוסות – הפסקות אוכל אין הרבה במשך יום עבודה, אבל שתייה צריך באופן קבוע ולא מעט. לאור זאת, בקבוקים, ספלים וכוסות מהווים מתנות ממותגות נפוצות למדי והן בוודאי מהמתנות היותר שימושיות. כאשר קונים אותן ממקור איכותי, אלה יהיו מוצרים איכותיים שיחזיקו לזמן רב וגם יספקו הצגה קבועה של פרסום לעסק שלכם, על שולחנות בעסקים – שלכם, של לקוחות ועוד.
  • תיקים – כפי שאתם רואים, הדגש במוצרים אלה הוא בין השאר על מוצרים שימושיים לחיי היום יום. כך הדבר, גם לגבי קטגוריית התיקים, שכוללת תיקים מיוחדים לעולם ההייטק (כמו תיק עבור לפטופ) ולשעות שאחרי העבודה (למשל עבור פעילויות ספורט).
  • טיסות ונסיעות – בעולם ההייטק והסטארט-אפים עובדים ומנהלים מבצעים לא מעט נסיעות. גם בארץ וגם כמובן לחו"ל. סביב פעילות מיוחדת זו, יש חפצים רבים שחשוב לרכוש ונוספים, שאולי לא הכרחיים אבל הם בהחלט מסייעים ומשפרים את החוויה. כמה דוגמאות: משקל מזוודה, תג מזוודה נשלף, מזוודה מתקפלת, תג לאיתור חפצים, תיק כלי רחצה ופנס.
  • מוצרי לייף סטייל – מתנות שונות עבור טיולים, קמפינג, משחקים, כושר, טיפוח ועוד.
  • גאדג’טים – מי לא מחבב גאדג’טים? בחנות תמצאו בקטגוריה זו מעמד ללפטופ, אוזניות, כבלים שונים וכדומה.

 

לסיכום

בין אם זה מתנות ממותגות לעובדים או מוצרים נוספים, לכנסים, ללקוחות ובכלל – כדאי לכם לנסות את אתר 12buy.

נגישות