מי יכול לעזור לכם לקבל אזרחות פורטוגלית?

מי יכול לעזור לכם לקבל אזרחות פורטוגלית?

בימים בהם הכול כבר נהיה גלובלי מאוד, מומלץ לקבל אזרחות זרה (אם יש באפשרותכם). הגלובליזציה בכל מקום, וכיום כבר הרבה יותר קל להוציא דרכון פורטוגלי. אז במי תסתייעו, מה אורך התהליך וכמה יעלה? כל המידע על דרכונים פורטוגליים.

החל משנת 2015, ממשלת פורטוגל מתירה מתן של אזרחות פורטוגלית לצאצאי יהודי פורטוגל. כמובן שבכדי להיות זכאים לאזרחות זו, יהיה עליכם להוכיח כי אתם אכן צאצאי פורטוגל. אין ספק, בימים בהם הגלובליזציה מורגשת בכל פינה, מובן מדוע אנשים רבים רצים וממהרים להוציא דרכון פורטוגלי. אם ברצונכם להיות אזרחי פורטוגל, שמשגשגת בשנים האחרונות, יהיה עליכם לעבור תהליך של מספר חודשים, לפעמים תהליך זה יארך אפילו שנה ושנה וחצי. כל המידע לפניכם, הכינו את הרשומות.

התהליך של דרכון פורטוגלי לא חייב להיות מורכב

אם תחליטו להסתייע באנשי המקצוע הנכונים, כל התהליך ייהפך להרבה יותר פשוט. זה ברור שבמקרים בהם תחליטו לנסות לעבור את התהליך בגפכם, אתם תיתקלו בלא מעט בירוקרטיה זרה ומורכבת. אם כך, ההמלצה הכי טובה היא להסתייע בעורכי דין אשר עוסקים בתחומים אלו של אזרחויות זרות.

התהליך אל מול עורך דין, יכלול למשל בחינת שמות המשפחה שלכם במאגר של המדינה, איסוף מסמכים רלוונטיים, אישורים שונים ועוד. מעבר לכך שתזכו להליך מאוד מסודר, אתם תחסכו לא מעט זמן ואנרגיה. וכידוע לכולנו, זמן שווה כסף. ניתן דוגמה? בבקשה:

אזרחות פורטוגלית

עד כמה הבירוקרטיה תהיה מורכבת?

אם אתם צריכים להגיש בקשות בירוקרטיות אל מול מדינות זרות, כל בקשה כזאת או אחרת תהיה כרוכה בתשלומים, לפעמים גבוהים לפעמים פחות. בירוקרטיה תמיד תעלה כסף, כך העולם פועל. ברגע שאתם מסתייעים בעורך דין אזרחות פורטוגלית, אתם מדייקים את הבקשות שלכם.

במילים אחרות, אתם חוסכים בלא מעט זמן וכסף, שעשויים להתבזבז על הליך בירוקרטי שמבוצע לא נכון.

ברגע שעורך הדין שלכם מקצועי ומומלץ בתחום זה של דרכון פורטוגלי, התהליך יבוצע באופן הכי מדויק ובאופן הכי חסכוני. זכרו, כל פעם שיש להמציא אישור כזה או אחר מעורך דין או מגורם מקצועי אחר, המצאת האישור תהיה כרוכה כמעט תמיד בעלות כזאת או אחרת.

תהליך מדויק הוא תהליך חסכוני יותר

נאלצתם לשלוח פעמיים את אותה בקשה, פנייה או אישור לאיזשהו גורם בפורטוגל? כנראה תצטרכו לשלם פעמיים על הנפקת האישור. הסתייעתם בעורך דין שידע בדיוק להיכן לשלוח את האישורים הנדרשים? אתם לא תצטרכו לעבור פעמיים את אותם מהלכים.

אין ספק, לא מומלץ לעבור את כלל התהליך של הוצאת אזרחות פורטוגלית לבד. הסתייעו באנשי המקצוע הנכונים (אפשר גם להסתייע בחברה פרטית המלווה את התהליך), וגם אתם תוכלו להיות אזרחי פורטוגל. אין ספק שבימינו, ישנם יתרונות גדולים בהוצאת אזרחות זרה. בהצלחה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות