סקיי סקינר: איך לסגור חופשה לפסח בעלויות נמוכות?

תאמינו או לא, אבל מרבית הישראלים כבר הזמינו כרטיסי טיסה עבור חופשת הפסח הקרובה. הסיבה לחיפזון נובעת בעיקר בשל מחירי הטיסות שמתייקרים ככול שתאריך החג מתקרב. לכן אפשר למצוא הבדלים משמעותיים בין כרטיסי טיסה שנרכשו לפחות חצי שנה לפני בוא החג, לבין אלה שנרכשו שבועות ספורים לפני חג הפסח.

עדיין אפשר למצוא טיסות זולות?

ובכן, עדיין לא מאוחר למצוא טיסות זולות. כיום, עם כניסת חוק השמיים הפתוחים ועם ההיצע של טיסות לואו קוסט המציעות טיסות מוזלות עבור מי שמוכן לנסוע עם מטען קל  – רבים יכולים לתכנן ולהזמין טיסה זולה, עבור היעד המבוקש. כיום, רבים בוחרים לבצע הזמנת כרטיס טיסה בנפרד והזמנת מלון או דירה בנפרד בדרך אתרים כמו skyscanner , ובכך להוזיל מחירים. אז איך מוצאים חופשה משתלמת לחג הפסח?  כך תחפשו באתר סקיי סקינר את הדיל המושלם עבור החופשה שלכם:

בצעו סינון חכם

אחד היתרונות של אתרים להזמנת טיסות מוזלות נובע מהיכולת לבצע סינון בין מספר טיסות לבחירה. הסינון מאפשר למצוא טיסות ישירות, עם או בלי עצירות, בזמן שעצירה ביעד אחד או שניים מוזילה עלויות. אופציית הסינון באתרים להזמנת טיסות מוזלות, תאפשר בחירת תאריכים במהירות, התאמה למספר הנוסעים, התאמה לשעות נוחות, לתקציב שלכם, ועוד.

איך לסגור חופשה לפסח בעלויות נמוכות - עידן בן אור

איתור מגוון רחב של אפשרויות

אתרים כמו סקיי סקאנר מציעים לגולשים את היכולת לבחור בין מגוון טיסות בעלויות משתנות. באתר תוכלו לקבל מידע מפורט אודות כול טיסה, זמן הטיסה, כמו גם התנאים בטיסה (תנאים בנוגע למשקל, ארוחות והחברה עמה תטוסו). בדרך כלל ניתן מידע מפורט אודות חברות שונות והטיסות שהן מציעות.

חיפוש דילים באתר בו רוכשים כרטיסי טיסה

מלבד פרטים על כל טיסה וקבלת התראות בזמן אמת על טיסות מוזלות – אפשר לבחון באתרים שונים להזמנת טיסות מוזלות, את האופציות לבצע צירופים משתלמים של טיסה, מלון והשכרת רכב – מה שעוזר להרכיב חופשה בקלות ובמחיר נוח.

הנה מספר דרכים נוספות להוזיל עלויות

חשוב לדעת כי מלבד שימוש באתרים המספקים מידע והזמנת טיסות זולות, ישנן כמה שיטות לתכנן חופשה בתקציב נוח:

איתור דילים מעולים – למרות הצורך בהרכבת צירופים של חופשה ומלון לבד, כדי להוזיל עלויות, לעיתים עדיין ישתלם לבחור דילים לחופשות בחו"ל עבור החגים. ישנם מקרים בהם יציעו חברות נסיעות: חופשות במחירים נמוכים במיוחד עקב ביטולים או עסקאות שמבצעות החברות העם חברות תעופה ובתי מלון בחו"ל. אל תדלגו על דילים כאלה.

בחירה ב air bnb ולא במלון – אם תבחרו לשהות בחופשה שלכם בדירה אותה תבחרו מתוך מיליוני דירות air bnb שפזורות בכול רחבי העולם – תוכלו להוזיל משמעותית את השהייה שלכם ביעד אליו אתם טסים.

שימוש בנקודות והטבות – בדקו האם ישנן הטבות שמגיעות לכם בעת הזמנת חופשה, כמו נקודות שנצברות לנוסעים מתמידים על ידי חברות התעופה, או נקודות שצברתם בכרטיס האשראי שלכם שיכולות להוזיל עבורכם עלויות. אם אתם מזמינים חופשה לפני חג הפסח, בדקו אם כרטיס המתנה שתקבלו מהמעסיק כולל הזמנת חופשות בארץ או בחו"ל. בכך תוכלו לחסוך עלויות באופן משמעותי ולבזבז יותר בזמן הבילוי ביעד הנבחר!

נגישות