חכם משכנתאות מסבירים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות

יש לכם נכס משלכם, יש לכם משכנתא ובין היתר שלל הלוואות? הלוואות שיצאו משליטה, שאוכלות את העובר ושב, שמעמיקות את המינוס ושמוציאות מאיפוס? הגיע הזמן לעשות סדר בחשבון הבנק שלכם. הגיע הזמן להבין שנטילת הלוואה נוספת על מנת למחוק אחת קיימת אינה מהווה פתרון אידיאלי, אלא רק מקיימת מעגל קסמים של חובות וקושי בהחזרים. מה אם כן עושים? הגיע הזמן שגם את תמנפו את העובדה שיש לכם נכס ואף הגיע הזמן שגם אתם תעשו סוף לריביות הבלתי נגמרות. כיצד? התשובה הקצרה היא לפנות אל חברת חכם משכנתאות ולבקש לשמוע פרטים נוספים.

משכנתא עד לגובה של 70% מערך הנכס

מבקשים להבין מהי התשובה המעט יותר ארוכה? מבקשים להבין מדוע ניתן לשמוע כיום לא מעט אודות איחוד הלוואות? ובכן ידוע שדבר אינו ניתן בחינם, אך אם יש לכם נכס, טוב לדעת שהוא מהווה עירבון משמעותי, משמע באמצעות חברת חכם משכנתאות ניתן לקחת משכנתא עד לגובה של 70% מערך הנכס, ובאמצעותה לכסות את סך ההלוואות שקיימות ברקע, ובמקביל ליהנות מתנאי הלוואה מעולים, כאלו ששמורים רק לעולם המשכנתא.

 תמיכה משמעותית בהחזר החודשי

מהם אם כן תנאי הלוואה מעולים? ובכן באמצעות איחוד הלוואות שנעשה דרך חברת חכם משכנתאות, זוכים להחזיר את סך ההלוואות הקיימות ובמקביל להישאר רק עם הלוואה אחת. מה זה אומר? מעבר לעובדה שאין צורך להתנהל מול מגוון תנאי החזר, גם זוכים למזער בצורה ניכרת את תנאי הריבית של סך ההחזרים, עובדה שמאפשרת לחסוך מדי חודש אלפי שקלים. אותה תמיכה כספית בהחזר החודשי היא הרבה פעמים בדיוק מה שנחוץ כדי להתאפס כלכלית, ובמקביל היא מונעת את הפיתוי לקחת הלוואה חדשה. מכאן שאם יש ברשותכם נכס ולקחתם עליו משכנתא, וברקע קיימות מספר הלוואות נוספות, בהחלט מוטב לאפס הן את סך ההלוואות והן את המשכנתא הקיימת, ופשוט להשיג הלוואה אחת בעלת תנאים הרבה יותר טובים.

 

 

ממנפים קשרים חוץ בנקאיים

לצד העובדה שניתן לקבל הלוואה בסך 70% מערך הנכס, יש משתנים נוספים שמאפשרים לעידו עוז, מנכ"ל חכם משכנתאות, להעניק תנאי הלוואה כה כדאיים. מדובר בשורה של קשרים חשובים שהחברה טוותה לאורך השנים. חברת חכם משכנתאות מתמחה בנישה (על כל היבטיה) לאורך 8 שנים, בהן בנתה צוות מנצח של יועצים, ובמקביל יצאה קשרים חשובים עם מגוון בנקים וגופי הלוואה חוץ בנקאיים. המשמעות היא שגם אם מבקשים למנף את היתכנות אך חוששים שלא תצליחו, עדיין טוב לדעת שקיים מענה. כל שצריך לעשות זה לפנות לקבל עזרה ולהתחיל להפנים שגם ממצבי קיצון קשים ניתן להתרומם, ועל כך יעידו אינספור לקוחות מרוצים מבית חכם משכנתאות.

לא חוסכים לא משלמים

נשמע כעמו פתרון שהייתם שמחים לאמץ, אך מפחדים להמר ובמצב הנוכחי כל הוצאה נוספת מעיקה? ובכן בחירה בשיטת איחוד הלוואות מבית חכם משכנתאות אינה הימור, אלא הליך מבטיח. סקפטיים? בנקודה זו אתם מוזמנים להפנים 2 נקודות חשובות: האחת היא שהחברה מתחייבת להצליח, וזאת באמצעות חוזה. הרעיון הוא שאם המטרה לא מושגת, משמע אם לא מצליחים לאפס עבורכם את סך ההלוואות בתמורה להלוואה חדשה שחותכת לא מעט מההחזר החודשי, פשוט לא משלמים שכר טרחה. הדבר השני שיש לדעת הוא שגם אם הבנק סירב להעניק הלוואה, וזאת כיוון שהתקשיתם להחזיר חובות קודמים, טוב לדעת שהיועצים מבית חכם משכנתאות לא ממהרים להיכנע. ראשית כל הם פועלים מתוך אכפתיות כנה לסייע ושנית הקשרים שהם מחזיקים עם שלל גופים חוץ בנקאיים מתגלים כמאוד מסייעים. מכאן שאין מה להפסיד, אלא רק נותר לנסות להתקדם קדימה. בהצלחה!

נגישות