הוצאת ויזה לאוסטרליה בקלי קלות: כך תעשו את זה

אוסטרליה היא יבשת ענקית אשר זוכה לביקוש גבוה מאוד מצד תיירים מכל רחבי העולם, לא מעט בזכות שפע המקומות המדהימים שבהם אפשר לבקר, חופי ים מושלמים, מסעדות מעולות לצד אטרקציות שהפכו את אוסטרליה ליעד קסום בעבור ישראלים רבים. אם גם אתם מתכננים להגיע בקרוב למדינה, חשוב לדעת כי אתם לא יכולים לרכוש כרטיסי טיסה לקצה השני של העולם ופשוט לנחות, אלא נדרש להוציא ויזה בהליך לא פשוט ולעיתים גם מייגע. כיצד תוכלו להוציא את הוויזה במהירות ומה חשוב לדעת אודות התהליך? להלן כל הפרטים.

הוצאת ויזה לאוסטרליה – לא פשוט כפי שחשבתם

אם אתם מתכננים לבקר באוסטרליה בתור תיירים, שימו לב כי אתם נדרשים להוציא ויזה תייר אשר היא חובה לכל אדם שאינו מחזיק באזרחות אוסטרליה או אזרחות מניו זילנד. הוויזה האלקטרונית מיועדת בעבור תיירים אשר מתכננים להישאר במדינה לפרק זמן של מעל ל-72 שעות. מומלץ לקחת מרווח ביטחון כך שלא תמצאו את עצמכם נופלים בין הכיסאות בעקבות עיכוב בקבלת הוויזה או חלילה דחייה. מידע מפורט על הוצאת ויזה מהווה הזדמנות מעולה לנצל את הזמן לפני תכנון הטיסה, כחלק מהבנה כי ככל שמקדימים לבצע את התהליך של הוצאת הוויזה, כך ניתן יהיה להגדיל את הסיכויים כי ניתן יהיה לעלות על המטוס, ולבקר ביבשת יפהפייה ומרתקת כמו אוסטרליה.

לאוסטרליה אפשר לקבל ויזה לתקופה של בן 3 חודשים, חצי שנה או שנה. במידה ואתם רוצים לקבל ויזה למעל שנה שימו לב כי תאושר רק במקרים מיוחדים כמו למשל קרבה משפחתית. בנוסף, חלק מסוגי הוויזות מאפשרים לכם לבקר רק פעם אחת באוסטרליה ואילו אחרות מאפשרות מספר כניסות מוגבל, לרוב בין 3-5 פעמים בלבד.

 

 

כיצד מוציאים ויזה?

בניגוד לוויזה כמו למשל ארה"ב, ויזה לאוסטרליה מחולקת על פי גילאים. אם אתם מעל גיל 40 תידרשו למלא טופס באתר של שגרירות אוסטרליה, לצרף צילום של תמונת פספורט (הצילום צריך להיות צבעוני) לצד מסמכים אשר תומכים בכך כי אתם לא מתכוונים להישאר לעבוד במדינה. במידה ואתם מתכננים לטוס לאוסטרליה ביחד עם ילדים מתחת לגיל 18, נדרש למלא בעבורם את הטופס, לצרף צילומי דרכון צבעוניים של שני ההורים + טופס הסכמה לטיסה חתום על ידי שני ההורים. דגש חשוב שאותו צריך להכיר הוא הוצאת ויזה לגילאי 18 עד 20, מאחר ומדובר בוויזה מורכבת יותר. ממשלת אוסטרליה מאפשרת להוציא ויזה אך ורק בצירוף של תנועות עובר ושב משלושת החודשים האחרונים, לצד הריכוז היתרות שאותו צריך להגיש בצירוף תוקף בקשה. בנוסף, רצוי להוסיף גם מסמכים התומכים בטענה כי אתם לא מתכננים להישאר לעבוד במדינה, בדומה לדרישות של ממשלת ארה"ב.

ליווי מקצועי – מפתח לקידום של קבלת הוויזה

שימו לב כי אתם צריכים לענות על כל השאלות בטופס בצורה מדויקת ונכונה, מאחר וכל טעות עלולה להוביל לדחייה של הבקשה על ידי ממשלת אוסטרליה הנוקטת ביד קשה מאוד כנגד מהגרים שמנסים לעבוד באופן לא חוקי במדינה, עד לכדי איסור כניסה למשך כל החיים. על כן ליווי של חברה מקצועית מהווה את הדרך הטובה ביותר ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם להנפיק את הוויזה במהירות ועם שימת דגש על ליווי מלא לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה לקבל את הוויזה ולהזמין את כרטיסי הטיסה ליבשת אוסטרליה.

לסיכום

אם אתם מתכננים להגיע לאוסטרליה לטיול ביחד עם בני המשפחה או באופן עצמאי, השלב הראשון הוא להתחיל בתהליך של הנפקת ויזה באמצעות ליווי מקצועי מטעם חברה המתמחה בתחום. מדובר בהליך אשר לוקח בדרך כלל כ-30 יום, ועל כן רצוי להקדים ולהשלים את מילוי הטפסים והנפקה של מסמכים כבר עכשיו, כך שתוכלו לטוס בראש שקט.

סגירת תפריט
נגישות