האפליקציה שעוזרת לכם לחסוך יותר: הכירו את RISEUP

מסתבכים עם ניהול התקציב? מרגישים שאתם מרוויחים יפה אך עדיין נמצאים באופן קבוע במינוס המקשה עליכם לישון בלילות? בדיוק בגלל זה אתם חייבים להכיר את רייזאפ! האפליקציה שעושה סדר בבלגן, ושמצליחה להוציא אתכם מהבור של המינוס, ואפילו להצליח לגרום לכם לחסוך. זה אולי מפליא אתכם אך הצלחות כל-כך רבות בשטח לא משקרות. אז הנה כל מה שחשוב שתדעו על האפליקציה שהוציאה משקי בית רבים מהתהום הכלכלי המשתק.

למה צריך את רייזאפ?

זה לא סוד שיוקר המחייה בישראל מקשה על ניהול משק בית תקין, בשנים האחרונות העיר תל אביב אף נבחרה לעיר היקרה בעולם, כך שזה לא ממש פשוט לחיות בישראל ולהצליח לא להיכנס למינוס. אך קשה יש רק בלחם, כמו שאומרים בצה"ל, ובעזרת רייזאפ זה לגמרי אפשרי לנהל תקציב בריא ומדויק לכם, ושבזכותו תראו פלוס בחשבון הבנק שלכם. רייזאפ היא אפליקציה נוחה ויעילה, שפשוט מסייעת לכם לחשב את התקציב שלכם באופן שלא יגרום לכם להסתבך עם הבנקים, והכי חשוב, היא משקפת לכם את ההכנסות שלכם אול מול ההוצאות. ככה תלמדו היטב את דפוסי ההתנהגות הכלכלי שלכם ותדעו כיצד לא לחזור על טעויות פיננסיות שביצעתם פעם אחר פעם.

איך רייזאפ עובדת?

מדובר באפליקציה פשוטה ביותר לתפעול מצד אחד, אך מתקדמת וחדשנית מאוד מן הצד השני. כדי להתחיל להשתמש בה כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד אותה מהחנות בפלאפון שלכם, ולהתחיל תהליך הרשמה פשוט. לאחר ההרשמה, האפליקציה תבקש מכם להתחבר לחשבון הבנק שלכם ולכרטיסי האשראי באופן מאובטח, כך תוכלו לקבל תזרים המותאם אליכם באופן אישי, ובהמשך האפליקציה תתחיל לסייע לכם לנהל את התקציב שלכם.

איך האפליקציה מסייעת בניהול התקציב?

לאחר ההרשמה, האפליקציה מנתחת את מצב העובר ושב בבנק שלנו, אל מול ההוצאות. ובונה תזרים ראשוני, או במילים אחרות הגבלה של הסכום החודשי שנוכל להוציא כל חודש. בתחילת החודש האפליקציה תיתן הערכה לגבי איך החודש שלנו הולך להסתיים מבחינה פיננסית על סמך הנתונים שהיא קבלה, ובכל רגע נוכל לראות כמה כסף נותר לנו ומתי צריך להפסיק לבזבז. בנוסף, משתמשי האפליקציה מקבלים הודעות בווטסאפ שלוש פעמים בשבוע עם עדכונים לגבי הססטוס של ההוצאות, והצעות כדי לייעל את התזרים וטיפים כלכליים נוספים.

יחד עם זאת, משתמשים אשר מתקשים להגיע לאיזון כלכלי יוכל להיעזר במומחים של רייזאפ, הם נותנים מענה בכל מה שקשור לדוחות של האפליקציה ובתהליך האיזון הכלכלי של המשתמש. יתרון נוסף באפליקציה הוא, שברגע שהמשתמשים מצליחים לסיים את החודש בפלוס, היא מאפשרת להם להעביר סכום מסוים לקופת הגמל כדי לחסוך בצורה חכמה.

האם רייזאפ יכולה לחסל עבור משתמשייה את המינוס?

לא בדיוק, רייזאפ יכולה להעניק את כל הכלים האפשריים שיסייעו למשתמשי האפליקציה לשים סוף למינוס, אך יחד עם זאת המשתמשים חייבים לשתף פעולה עם האפליקציה, ולדעת מתי לעצור את הבזבוזים. נדרשת כאן עבודה מנטלית קשה אך חשובה, שבסופה משתמשי האפליקציה יכולים להגיע למצב המבורך של פלוס בחשבון הבנק, מצב שלא הרבה ישראלים נמצאים בו. אך המטרה של רייזאפ היא לשנות את המגמה הזו, ולעודד את הישראלים לא רק להישאר בפלוס, אלא גם לחסוך כסף, ולא סתם, אלא בקופת גמל שבעזרתה הם יצליחו לחסוך כסף נוסף. עוד מידע על האפליקציה תוכלו למצוא ברחבי הרשת, ואנחנו בטוחים שהיא תסייע לכם ברגע שתלמדו את שלל הפיצ'רים שלה.

לסיכום

רייזאפ מיועדת לאנשים שמעוניינים לאזן את החשבון שלהם, ולא מצליחים לעשות זאת לבד. האפליקציה מציגה מראה למשתמשים שלה, נותנת מידע לגבי התקציב שנותר באותו חודש, ומסמנת מתי צריך להפסיק את הבזבוזים. במידה והמשתמשים באפליקציה יקשיבו לעצות הפיננסיות שניתן למצוא באפליקציה, הם בהחלט יוכלו לצאת מהמינוס וגם לחסוך כסף לעתיד שלהם ולעתיד משפחתם.

 

סגירת תפריט
נגישות