בעלי עסקים: שירותי משרד שיחסכו לכם כסף

כבעלי עסקים אשר חותרים באופן מתמיד לשיפור הפעילות העסקית, אין ספק כי שימוש בשירותי משרד חיצוניים יכולים לסייע לכם בתהליך. מהם השירותים המומלצים ביותר בעבורכם? להלן הפרטים.

מיקור חוץ: שיטת ניהול מודרנית ומומלצת לכל בעלי העסקים

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של מעבר לשירותי מיקור חוץ, מתוך הבנה כי דרך שירותי משרד המתבצעים דרך חברה חיצונית ניתן להתמקד בנושאי הליבה המהותיים לכם כבעלי העסק, ובהם להשקיע במקום בשירותי משרד הגוזלים זמן ומאמץ. ככל שההטמעה תתבצע מוקדם יותר, כך תוכלו לראות כבעלי העסק חיסכון כספי אדיר בו ניתן להשתמש לצורך מינוף בית העסק ויצירת תמהיל עסקי מדויק וחסכוני. זה הזמן להסביר כי שירותים שונים של משרד אונליין ניתנים בהתאמה אישית, ועל כן הם יכולים להתאים לכל בית עסק – קטן, בינוני וגדול. מהם השירותים המרכזיים אותם תוכלו להטמיע בעסק שלכם? להלן הפרטים:

בעלי עסקים שירותי משרד שיחסכו לכם כסף-

שירותי מזכירות

בכדי לספק ללקוחות מענה טלפוני מיידי המתבצע באופן שוטף, ניתן לקבל שירותי מזכירות המבוססים על תיאום פגישות, מענה אנושי ללקוחות, שימור לקוחות, הזמנת ציוד, תכתובות מיילים אל מול ספקים, טיפול בניירת ועוד. באמצעות השירות תוכלו לחסוך את העלות של אחזקת מזכירה במשרה מלאה, ובהתאם לכך לחסוך לא מעט כסף בכל הקשור להוצאות המשרד. מדובר בעלות חודשית קבועה, ולכן היא מתאימה גם בעבור בעלי עסקים שאינם מעוניינים להעסיק מזכירה נוספת או שרוצים לנתב את שירותי המזכירות באמצעות חלוקת תפקידים. שירות זה מתאים במיוחד לעסקים שהושפעו ממגפת הקורונה ומעוניינים לחסוך כסף בכל הנוגע לניהול המשרד מבלי להוריד את יעילותו.

שירותי ניהול חשבונות

אחד הנושאים שגוזלים הכי הרבה זמן מבעלי עסקים הוא ללא ספק נושא הגבייה. במקום להתעסק בצמיחה של העסק, אתם בוודאי מוצאים את עצמם מתעסקים עם ניירת, חשבונות ומרדף אחר לקוחות/ספקים. שירות הנהלת חשבונות אונליין מבוסס על שירות אחראי, מוקפד ומקצועי הכולל הנהלת חשבונות, תיעוד הפעילות העסקית, הגשת דוחות ועוד. השירות יחסוך לכם לא רק זמן אלא גם כסף, בעקבות ניהול המתבצע באופן מתמיד ותוך שימת דגש על מקסום הרווחים.

שירותי מחשוב

שירותי מחשוב לעסקים המתבצעים דרך מיקור חוץ כוללים ניהול כמו גם תפעול של רשת התקשורת, שירותי גיבוי, ניהול נכסי מערכות מידע, הקמה של מערכות מתקדמות לצורך שמירה על הנכסים הדיגיטליים ועוד. מדובר בשירות שיכול לחסוך לכם לפחות 15% בשל הנגישות לקדמה טכנולוגית פורצת דרך כמו גם האפשרות שלא להעסיק אנשי מקצוע המתמחים בתחום המחשוב אצלכם בעסק, אלא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה בתחום. מדובר בקדמה טכנולוגית אותה ניתן ליישם בכל בית עסק. הטכנולוגיה מתאימה במיוחד לעסקים גדולים החשופים לפריצות מצד האקרים ולמניעת מקרים אלו, כדוגמת מקרה הפריצה בחברת הביטוח "שירביט" שארע לאחרונה.

לסיכום, באמצעות שירותי מיקור חוץ המתבצעים אונליין תוכלו גם אתם לקדם את העסק – ולהתמקד בליבה.

סגירת תפריט
נגישות