מערכת ERP: את המערכת של תפנית אתם חייבים להכיר

מערכת ERP

ארגונים ועסקים רבים משתמשים במערכת ERP לצורך ניהול המשאבים והתהליכים העסקיים שלהם. חשוב לדעת שלמגזרים מסוימים יש אופציה אחרת – מערכת ה-ERP של תפנית, וחשוב להכיר אותה ואת האפשרויות שהיא מעניקה לארגונים או חברות שמשתייכים לאותם המגזרים.

מערכת ERP מתקדמת ומתוחכמת

תפנית היא מערכתERP  אשר כוללת פתרונות עבור מכלול הפעילויות של ארגונים מקומיים. היא מפותחת במשך מעל לשני עשורים, על ידי גוף מרכזי אחד – עובדה שמקדמת אינטגרטיביות בין רכיביה השונים. זאת, תוך לקיחה בחשבון של דרישות השוק המקומי לסוגיהן. המערכת היא פרי פיתוח של חברת מטריקס – חברת טכנולוגיה וותיקה ובולטת. המערכת היא מערכת רב חברתית, רב מטבעית ורב לשונית, אשר מיועדת ספציפית עבור חברות וארגונים גדולים.

התאמה למגזרים

תפנית מתמחה בהתאמה למגזרים עסקיים שונים, אשר לגביהם היא מספקת מענה ייעודי וייחודי. מגזרים אלה, כוללים חברות שירותים, עסקים בתחום יבוא ושיווק מוצרי צריכה, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, יבואני רכב, ליסינג והשכרה, ניהול מרכזים לוגיסטיים, גופי אשראי חוץ בנקאי, קמעונאים, עסקים בתחום מוצרי הגמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה), מרכזים רפואיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים וכן בתי דיור מוגן. בכל אחד מהמגזרים, יש תהליכי עבודה אשר מיוחדים להם. במקום להתאים לכך את המערכת באופן עצמאי ע"י הלקוח, תוך השקעה של לא מעט משאבים, תפנית מאפשרת להתחיל מיידית להשתמש ביכולות מותאמות כאלה. הדבר מהווה חסכון משמעותי ללקוח וגם מספק התאמות באיכות גבוהה.

הכול במקום אחד

תפנית מאגדת את הכול במקום אחד – גם את התהליכים העסקיים המיוחדים למגזר וגם מודולים גנריים לניהול, כמו ניהול פיננסי, ניהול לוגיסטי, ניהול קשרי לקוחות, מכירות ושירות. באמצעותה ניתן לשלב נתונים ותהליכים עסקיים לכדי מערכת מודולארית ואינטגרטיבית אחת. כמו כן, מרכיבי הפתרון השונים יכולים לפעול עצמאית כל אחד, אך הם גם פועלים באינטגרציה מלאה ביחד.

נקודות חשובות נוספות:

יכולת התאמה אישית

מעבר להתאמה מראש למגזרים השונים, ניתן לבצע התאמה נוספת, מתקדמת, של התוכנה עצמה. זאת, כולל ברמת התהליכים, תפריטי ההפעלה, שדות, טפסים ותדפיסים. כל ההתאמות זמינות עבור מנהלי מערכת (חלקן גם עבור משתמשים) לביצוע קל ומהיר, ללא צורך בידע בתחום התכנות.

התפתחות מתמדת

המערכת נמצאת כאמור בפיתוח מתמשך מזה זמן רב. היא מתעדכנת באופן שוטף, תוך הצגה מתמדת של שיפורים ושכלולים.

התממשקות ככל שנדרש

תפנית מאפשרת התממשקות עם מערכת צד ג', אם הדבר נדרש ונחוץ ע"י הלקוח.

 

לסיכום

תפנית היא מערכת ייחודית שמספקת מענה ייעודי לארגונים והחברות המשתייכים לאותם מגזרים, ומעניקה להם יתרונות בתחום ניהול המשאבים בעולם העסקים. אם אתם משתייכים לאחד מהמגזרים האלה, כדאי להכיר את המערכת של תפנית והכיר את האפשרויות שהיא יכולה להעניק לארגון או החברה שלכם.

נגישות