המדריך לתופר או מעצב האופנה המתחילים: אלו הבדים המומלצים עבורכם

על מנת להוציא לפועל את הדגם המושלם נדרש לבצע חשיבה מעמיקה לגבי סוג הבד. כיצד תוכלו לבחור את הבדים הטובים ביותר? בדיוק לשם כך ריכזנו בעבורכם המלצות לגבי בדים מומלצים בהם תוכלו להשתמש, לטובת הצעדים הראשונים שלכם בעולם האופנה.

בדים מומלצים לתופרים מתחילים: כל מה שרציתם לדעת רגע לפני תחילת העבודה

כמעצבי אופנה מתחילים אתם בוודאי יודעים כי מה שמבדיל בין דגם משובח לבין דגם משעמם הוא כמובן סוג הבד. למעשה, עוד מהמאה הראשונה לספירה השתמשו בבדים שונים לטובת יצירה של בגדים, כאשר היום ניתן לומר כי מדובר בעולם מרתק המשלב בתוכו אין ספור אפשרויות לבחירה. מאחר ואתם רק מתחילים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום, חשוב לקחת בחשבון כי עבודה עם בד היא קשה ואף מורכבת. על מנת שתוכלו להתנסות ולבחון, השלב הראשון הוא לבצע רכישה של בד ויסקוזה. מדובר בבד שמאפשר לכם לבנות את המודל הראשוני של הדגם ובהתאם לכך גם להפיק ממנו תוצר מעולה שמעניק לא רק תחושה של רכות אלא גם נראה נהדר. עם זאת, שימו לב כי מדובר בבד שנוטה להימתח ולכן עבודה איתו צריכה להתבצע בצורה איטית. נוסף לכך, בעבור מעצבים מתחילים מומלץ לבצע רכישה של בד פוליאסטר. מדובר בבד שממנו עשויים רוב הבגדים, וזאת בשל היותו בד שאינו מתקמט כמו גם כזה שניתן לעבוד איתו לטובת יצירה של גזרות שונות כמו חולצות ומכנסיים. ההיצע הוא גדול, אולם כעת ניתן ואף רצוי לקצר את ההליך באמצעות החנות האינטרנטית של קדנה – חנות הבדים המובילה בישראל.

המדריך לתופר או מעצב האופנה המתחילים: אלו הבדים המומלצים עבורכם

רכישה של בדים מומלצים: כך תעשו זאת בקלות

היכולת שלכם לבצע בחירה מושכלת בבד שאיתו קל לעבוד עשוי להיות מבלבל למדי בשל השפע העצום. אולם, בזכות חנויות מובילות כמו קדנה תוכלו לבצע את הרכישה דרך האינטרנט, באופן קל ופשוט. כך לדוגמה, אריגים איכותיים במיוחד מבית "קדנה" מהווים הזדמנות מעולה להתנסות בבד שאיתו קל לעבוד וממנו להכין סריג יפהפייה הנעשה בעבודת יד. בחנות האינטרנטית של החברה ניתן לבצע רכישה של בדים קלים לעבודה כמו פשתן וגרס'י שנחשבים לבדים קלילים ונוחים. באתר של החנות תוכלו לקצר את תהליך הבחירה עוד יותר – גם לקבל אפשרות לקבלת דוגמיות של בדים עד לבית וכן אפשרות ללחוץ על גזרה מסוימת כמו למשל חולצה, ולקבל בהתאם הצעות לבדים שיכולים להתאים לסוג הגזרה שאתם מעוניינים להתחיל ולתפור, כמו למשל גזרה של בגד ים. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כמעצבים מתחילים לקבל את המענה המדויק מצד המומחים של החנות שהינם בעלי ניסיון של שנים רבות בענף. נוסף לאופציה הזו, רצוי לבקר גם בחנות הפיזית הממוקמת בנחלת בנימין לטובת  יצירת תהליך רכישה המגלם בחובו אפשרות להתרשם מבדים חדשים שהגיעו לחנות ואיתם תוכלו לעבוד מתוך מטרה ליצור את הקולקציה שלכם כמעצבים שנמצאים בתחילת דרכם.

בדים שאינם מומלצים לעבודה

בדים סיננטים כמו למשל ניילון או אקרליק אינם מתאימים למעצבים חובבים מאחר והם קשים מאוד לתפירה ואפילו לגזירה. גם צמר נחשב לבד מורכב מאוד לעבודה מאחר והוא דורש מיומנות ומקצועיות רבה. על כן, העדיפו לבצע רכישה של בדים קלילים אותם תוכלו להזמין דרך המומחים של החנות אשר נותנים את המענה המדויק הן מבחינת איכות הבדים והן מבחינת המחיר. בכך, תוכלו להגשים את החלום ולהפוך לתופרים או מעצבי אופנה מובילים אשר נעזרים בטובי המומחים של חנות קדנה לטובת הזנקת הקריירה.

נגישות