איך לרכוש דירה חדשה בתל אביב בצורה חכמה?

איך לרכוש דירה חדשה בתל אביב בצורה חכמה?

רכישה של דירה היא רכישה משמעותית, ולכן יש לבצע אותה בכובד ראש. במידה ואתם מתלבטים לגבי ניצול הזדמנות ורכישה של דירה בעיר תל אביב, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נסביר כיצד לרכוש דירה בצורה נכונה, כך שתוכלו לקבל תשואה נאה להשקעה.

כך תוכלו להגשים את החלום ולרכוש דירה בעיר ללא הפסקה (ומבלי לקרוע את הכיס)

תל אביב נחשבת לעיר המבוקשת ביותר למגורים בישראל, כמו גם לתעסוקה. אולם, בעקבות נגיף הקורונה והמצב הכלכלי במדינת ישראל נוצרו הזדמנויות שלא נראו כמותן זה עשרות שנים, וזאת בשל ירידה משמעותית במחירי הדיור והשכירות בעיר. מדובר בהזדמנות בעבורכם להיכנס לשוק הנדל"ן ולרכוש דירה למגורים או להשקעה בעיר. כדאי להכיר את האתר של יש נדל"ן ולו כי תמצאו באתר דירות למכירה בתל אביב – כך ניתן למצוא בקלות ובמהירות את דירת החלומות שלכם, בהתאם למסגרת התקציב המבוקשת ואפילו לפי אזורים. מדובר באתר המקיף בישראל בתחום, והוא מאפשר לכם לאתר הזדמנויות נדל"ן בעיר מבוקשת ומבוססת כמו תל אביב.

איך לרכוש דירה חדשה בתל אביב- בצורה חכמה

מה חשוב לדעת רגע לפני שאתם רוכשים דירה?

רכישה של דירה חדשה בתל אביב צריכה להיות בראש ובראשונה תואמת לצרכים שלכם. יש הבדל בין דירה לצרכי מגורים לבין דירה לצרכי השקעה, ולכן יש לחשוב מראש על התקציב שלכם ועל אפשרויות המימון. גובה המימון הבנקאי מגיע היום לכמעט 70%, אולם יש עלויות נוספות אותן יש לקחת בחשבון בתהליך הרכישה, כמו מיסים. למעשה, רכישה של דירה בתל אביב (או בכל עיר אחרת) מגלמת בחובה גם הוצאות נוספות בדמות מס שבח ומס רכישה. על כן, חשוב מאוד לבחון היטב את התקציב שלכם, בליווי של יועץ משכנתאות. בנוסף, במידה והחלטתם לרכוש דירה להשקעה, יש לחשב את גובה השכירות החודשית וזאת בכדי לבחון האם אכן בכלל כדאי לכם לבצע את הרכישה של הדירה ותמורתה לקבל דמי שכירות. דמי השכירות בתל אביב עולים באופן מתמיד, והביקוש גבוה יותר מאי פעם. משום כך, האפשרות של רכישת דירה בעיר מהווה הזדמנות לקבלת הכנסה יציבה ולאורך זמן, וזאת כאמור בהתאם לפרמטרים אותם ציינו.

ליווי מצד עורך דין לצורך רכישה של דירה בעיר תל אביב

ליווי מצד עורך דין אשר מתמחה בתחום המקרקעין היא חיונית, וזאת לאור העובדה כי רבים אינם בוחנים את החוזה מבחינה משפטית ולצערנו נתקלים במצב שבו הם רוכשים דירה שלא מהבעלים. מדובר בסיטואציה נפוצה מאוד, ועל כן שימו לב כי אתם מקבלים ליווי משפטי ופיננסי לכל אורך הדרך. לסיכום, אין ספק כי רכישה של דירה מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעת הזו ליצירת נתיב כלכלי יציב, ועל כן באמצעות איתור נכסים מניבים באמצעות אתרי אינטרנט מובילים תוכלו לעשות זאת – בלחיצת כפתור.

כדאי לקרוא נסח טאבו: כך הוא יציל את הקנייה הבאה שלכם

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות