כך תשדרגו ארוחה משפחתית

כך תשדרגו ארוחה משפחתית

יש סיבה לכך שכיום ישנן כל כך הרבה תוכניות בישול. כולנו אוהבים לאכול, ותמיד נעדיף שיהיו על השולחן כמה שיותר מטעמים מעולים לריפוד הבטן. רגע לפני שמזמינים את הדודה והדוד או את החבר'ה, טיפים לשדרוג ארוחה משפחתית לפניכם.

חלק מאיתנו עורכים ארוחות לחברים שהם כמו משפחה, חלקנו האחר מארח כל שישי את משפחתו (או לפחות פעם בחודש). הארוחה המשפחתית בסופ"ש הקרוב תהיה חוויה מהסרטים, כי שדרגתם אותה עם כל מה שצריך סביב המנות בהן כל כך השקעתם. אין ספק, כל אחד מאיתנו יעדיף לנשנש דברים אחרים בין מנה למנה, כך שבסופו של דבר הכול תלוי בטעם שלכם ושל בני המשפחה שלכם.

מה אנחנו מעדיפים סביב המנות העיקריות?

אם אתם מעדיפים פיצוחים טריים ופירות יבשים סביב השולחן, זה משהו שתוכלו להוסיף בצמוד לבקבוק יין משובח. אם אתם מעדיפים מטעמים מהמזרח הרחוק, דברים ייחודיים באמת, כדאי ללכת על סושי בר מפנק במיוחד.

גם אם אין לכם בר או מזנון עליו ניתן למקם את מנות הסושי, אתם יכולים להזמין מגש סושי פירות שימתין לכם לסיום הארוחה. מה יכלול מגש סושי פירות? כמו שזה נשמע, סושי עשוי פירות העונה ופירות אקזוטיים, שזה פשוט אחד הקינוחים היותר מומלצים.

ארוחה משפחתית

קינוחים מומלצים לשישי-שבת וימי חול

הסיבה שאנחנו ממליצים על סושי פירות, היא כי מדובר באחד הקינוחים הכי בריאים שתוכלו לאכול. אין ספק, בהיותו מושלם גם לרגישים לגלוטן, לטבעוניים ולצמחוניים, סושי פירות הוא מנצח העונה שלנו. בין אם מדובר בקיץ או בחורף, סושי מהסוג הזה הוא הקינוח הכי קליל, הכי בריא וגם טעים מאוד.

אגב, הקינוח הזה מתאים מאוד לכל סוגי האירועים המשפחתיים, כנסים עסקיים, אירועים מיוחדים ועוד. וקבלו את הטיפ הבא שלנו במחיאות כפיים, בואו נקרא לו טיפ כיבוי הניידים. שמעו לנו, כדאי לחוקק מספר חוקים בבית כשזה נוגע נושא של ניידים.

הניידים מהווים מטרד בארוחות משפחתיות? כבו אותם!

מעבר לכך שכבר יצאו אין ספור מחקרים על כך שהנייד מזיק בכמה וכמה מובנים בריאותיים, הוא גם יכול רק להפריע בעת שאתם מנסים להנות מקצת שקט ושלווה. בארוחה המשפחתית מומלץ לבלות זמן איכות יחדיו, אפילו לקרוא את פרשת השבוע אם אתם חפצים בכך.

כמובן שדבר הוא אינו חובה, אך אין ספק ששעה של שיתוף רוחני יכולה רק להניב אפקט חיובי עבור בני המשפחה. בכל מקרה בו הטלפון הנייד מתחיל לצפצף, מומלץ פשוט לכבותו ולהניחו בצד. המלצה אחרונה, נסו לבשל יחדיו. עוד לפני הארוחה המשפחתית, אפשר לבלות זמן איכותי יחדיו במטבח. אתם יכולים להחליט שכל אחד אחראי על חלק מסוים במטבח, לעשות הגרלה שתחליט על האחראי על הניקיונות וכדומה. קצת מחשבה מחוץ לקופסה, ותוכלו להנות מארוחה משפחתית מושלמת וחווייתית!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות