הדמיית שיער: כמה זה עולה, והאם זה משתלם?

הדמיית שיער: כמה זה עולה, והאם זה משתלם?

בכול הנוגע לנשירת שיער והתקרחות, רבים הגברים ששמים לב שעם השנים שיערם הולך והופך דליל, עד להקרחה מלאה או חלקית. על פי מחקרים, התגלה כי כמעט 50 אחוז מהגברים בגילאי 18 עד 50 סובלים מהתקרחות, בעוד שישנה התקרחות מהירה או איטית. אם הפכתם להיות חלק מהסטטיסטיקה חשוב שתדעו כי ישנה שיטת לדמות שיער ובכך לאפשר מראה קרקפת מלאה יותר.

אבל מה זה הדמיית שיער?

אחת השיטות שהפכו לפופולאריות בקרב גברים שרוצים תחושה של שיער מלא, ידועה בתור הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה. הדמיה זאת, מתבצעת ישירות על הקרקפת באמצעות קעקוע של נקודות צבע בגוון השיערה על גבי הקרקפת. השיטה מאפשרת שחזור שיער שנסוג או נשר, תוך יצירת מראה שיער מלא וצפוף יותר. הפעולה מעולה עבור מי ששיערו נושר בקצב איטי יחסית והיא תאפשר גם למי שסובל מהקרחה מלאה – תחושה של גילוח קרוב אל הקרקפת – מה שיעזור לטשטש את הדלילות של השיער.

הדמיית שיער היא שיטה המיושמת באמצעות קעקוע עדין של הקרקפת באופן מדויק ומקצועי. השיטה נחשבת מתקדמת יותר, כואבת פחות ואף משתלמת יותר משיטות אחרות, כגון: השתלת שיער, שיטה שמצריכה טיפול ארוך וימי החלמה רבים, או שימוש בתכשירים רפואיים שאמורים לעצור את הנשירה, אבל גורמים באותה העת לתופעות לוואי חמורות כמו חוסר אונות ועקרות.

כיצד מבצעים הדמיית שיער?

בכול הנוגע לטכניקה של השיטה, המומחים בתחום קובעים בתחילה את פיגמנט הצבע המתאים ביותר עבור המטופל. לאחר הכנת הפיגמנט, מוחדר הצבע אל הקרקפת באמצעות מחט עדינה, ממש כמו בקעקוע רגיל, בעוד שהטיפול ידוע כמיקרופיגמנטציה שנעשה רק על ידי מומחים שהוכשרו לביצוע העבודה. הנקודות הזעירות שיקועקעו על גבי הקרקפת, יספקו אשליה של שיער מלא יותר ובכך יספקו את הבטחון העצמי שאבד עם התחלת ההתקרחות.

הדמיית שיער כמה זה עולה, והאם זה משתלם עידן בן אור

ומה לגבי זמן הטיפול?

חשוב לדעת כי זמני טיפול בשיטת מיקרופיגמנטציה לשיער קצרים יותר משיטות אחרות למילוי שיער, משום שהתהליך לא דורש החלמה ארוכה. הטיפול עצמו אורך בין 3 עד ל 5 שעות בממוצע, תוך התאמה נכונה של הצבעים והחלמה קצרה ומידית של הפצע הקטנטן אותו יוצרת המחט באמצעותה מדמים את השערות.

חשוב לקחת בחשבון שהתהליך מתחיל בדרך כלל בפגישת ייעוץ והתאמת הפיגמנט תוך אבחון הקרקפת. שלבים אלה של אבחנה ולאחר מכן טיפול מתאים – יארכו בדרך כלל עד 3 מפגשים תוך חסכון משמעותי בזמן ובכסף. חברות מקצועיות יספקו מספר מפגשים להדמיית שיער עד מיזוג טוטאלי של הנקודות הזעירות עם השיער שנותר על הקרקפת, או על הקרקפת עצמה. בכך רבים יכולים להנות מטיפול קצר, בטוח ומשתלם יותר שיספק מראה שיער מלא ויטשטש סימני הקרחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות