מעבר חכם: איך נכון לנהל מעבר דירה?

מעבר דירה הוא לרוב אירוע מרגש ומשמח שרובנו חווים לפחות כמה פעמים במהלך החיים. עם זאת, מדובר בתהליך לא פשוט הדורש מאיתנו לא מעט הכנות כמו אריזת כל החפצים שלנו, נסיעות, הובלות, רכישת מוצרים רבים ועוד. לכן, ניהול המעבר בצורה מאורגנת וחכמה עשויה להקל עלינו בתהליך ולחסוך מאיתנו הרבה כאב ראש מיותר. אז איך תעשו את זה בצורה אידיאלית? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

תנו ל-Get Packimg לעזור לכם

מעבר דירה דורש מאיתנו ציוד מתאים לאריזה, כמו קרטונים, סרטי הדבקה, ניילון בועות (פצפצים), עגלות ועוד. לכן, אם אתם עומדים בפני מעבר דירה, אנחנו ממליצים לכם להיעזר בשירות של גט פאקינג. דרך אתר גט פאקינג תוכלו להזמין חבילות חומרי אריזה מורחבות למעבר דירה בהתאמה אישית, כלומר, לפי מספר החדרים שעליכם לארוז. החבילות כוללות את כל הציוד שנדרש לאריזה והוא יכול להגיע עד אליכם במשלוח עד הבית. מדובר בפתרון נוח במיוחד משום שהחבילה חוסכת לכם נסיעות מיותרות וחיפוש קרטונים ראויים לאריזה. עוד תוכלו להשיג באתר כלי עבודה, חומרי ניקוי ואפילו תוכלו להיעזר בשירותי אחסנה אם יש לכם צורך בכך, כך שהאתר של Get Packing מרכז את כל מה שאתם צריכים למעבר דירה במקום אחד.

קבעו תאריך להובלה

ברגע שאתם יודעים מהו תאריך הפינוי של הדירה שלכם, קבעו מיד הובלה. חשוב לקבוע את ההובלה מבעוד מועד, מפני שאם תחפשו מוביל ביום או ביומיים שלפני המעבר, אתם עלולים להתקשות למצוא מוביל שיהיה פנוי להגיע אליכם. מלבד זאת, כדאי לקבוע רק עם מוביל שאתם סומכים עליו, ואם אינכם מכירים אחד כזה, בקשו מחברים, ממכרים או מבני משפחה שימליצו לכם על מוביל שהם נהנו משירותיו. שירות הובלה טוב ואמין יעניק לכם שקט נפשי ביום המעבר עצמו, ולכן כדאי שלא להתפשר בעניין זה.

הכינו את הדירה החדשה

לא כדאי להתחיל להעביר את הדברים לדירה החדשה לפני שהיא לגמרי מוכנה. מומלץ להגיע לדירה לפחות כמה ימים לפני המעבר ולנקות אותה בצורה יסודית (שימו דגש במיוחד על חדרי שירותים ועל כלים סניטריים). כמו כן, אם ישנם ליקויים בדירה, לרבות ליקויי חשמל, מים, דוד וכדומה, או אם יש צורך בשיפוץ כללי, כדאי לטפל במה שצריך בהקדם כדי שתיכנסו לדירה מוכנה וראויה למגורים.

 

 

עשו רשימת קניות מסודרת

איך שלא תהפכו את זה, מעבר דירה כרוך בהוצאות רבות. לעתים יש צורך ברכישת ריהוט ומוצרי חשמל, לעתים יש צורך בשיפוצים כלליים או נקודתיים ואל תשכחו שגם ההובלה כרוכה בתשלום. לכן, אנחנו ממליצים שתקציבו לעצמכם תקציב למעבר ותכינו רשימה מסודרת של כל ההוצאות הצפויות לכם, לרבות הוצאות על ריהוט חדש ומוצרי חשמל. הרשימה תסייע לכם להיות בבקרה על ההוצאות וגם תימנע מכם הוצאות מיותרות על מוצרים שניתן לדחות את קנייתם למועדים מאוחרים יותר.

מיינו את החפצים שלכם בזמן האריזה

זכרו, בית חדש הוא גם התחלה חדשה, ולכן בוודאי לא תרצו בו דברים שכבר אין בהם ערך עבורכם. פירוק ואריזה הן פעולות שגוזלות לא מעט זמן, כך שמעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת להיפטר מדברים שאתם לא באמת צריכים. זה נכון שלפעמים קשה לנו לזרוק דברים, אבל בכל זאת מומלץ לנצל את זמן האריזה למיון החפצים שלכם ולחשוב ממה אפשר להיפטר, את מה אפשר למכור ואת מה תרצו להעביר הלאה לתרומה.

סיכום

לסיכום, מעבר דירה הוא תהליך מעט מורכב, אך עם תכנון נכון הוא לא חייב להיות כל כך קשה. אנחנו מקווים שהטיפים במאמר זה יקלו עליכם ויסייעו לכם במעבר הקרוב. שיהיה בהצלחה!

סגירת תפריט
נגישות