איך בוחרים מידות להלבשה תחתונה ברכישה אונליין?

כפי שכל אישה יודעת, התאמה מדויקת של הלבשה תחתונה היא המפתח ליצירה של נוחות מקסימלית. כיצד תוכלי להבטיח כי הרכישה אותה את מבצעת אונליין תהיה מדויקת למידות? להלן הסקירה.

בחירה של הלבשה תחתונה באינטרנט: כך תוכלי לבצע התאמה מושלמת

כפי שכל אישה יודעת, רכישה של הלבשה תחתונה מהווה חלק בלתי נפרד מבניית המלתחה. החזייה שלך כמו גם התחתונים צריכים לשבת בצורה מדויקת על הגוף, וזאת מתוך ליצור מראה מחמיא אך גם נוח מבחינת התנועה. על כן, רגע לפני שאת מבצעת רכישה באינטרנט של הלבשה תחתונה, חשוב מאוד לבצע מדידה בבית של ההיקף החזה והיקף המותן. בכדי לסייע לך, להלן טיפים שדרכם תוכלי ליצור התאמה מדויקת לגזרה שלך:

כללי ברזל לבחירת חזייה

מאחר ואת אמורה להרגיש בנוח עם החזייה שלך, השלב הראשון הוא למדוד את היקף החזה באמצעות מד מטר. שימי לב כי החזייה אינה צריכה להגביל את התנועה שלך ועל כן במהלך המדידה בדקי היטב כי את רושמת את המידות המדויקות כמו גם בוחרת בחזייה עם מידת קאפ המתלבש על החזה באופן מושלם עם שימת דגש על בדיקה כי כפלי העור ליד בית השחי אינם מציצים. טבלת המידות המצוינת בסמוך לחזייה תסייע לך לבחון לעומק האם החזייה אותה את רוכשת אכן מתאימה. אם את מתלבטת, רצוי ליצור קשר עם שירות הלקוחות לטובת התייעצות. בחנות האינטרנטית Hermosa תוכלי לקבל לכל אורך תהליך הרכישה סיוע כמו גם חווית רכישה אידיאלית, וזאת בשל מגוון עצום של חזיות כמו גם פירוט של המידות וכן אפשרות להחזרה של חזיות, במידה והחזייה לא מתאימה. שימי לב כי לאחר קבלת החבילה בבית את מודדת את החזייה עם חולצה צמודה מתוך מטרה לבחון האם החזייה יושבת בצורה מושלמת על החזה וגם יוצרת סילואט יפה, כמו גם לוודא כי הכתפיות יושבות בצורה נכונה ויציבה.

איך בוחרים מידות להלבשה תחתונה ברכישה אונליין?

כללי ברזל לבחירת תחתון

כל אישה מכירה את הסיטואציה שבמסגרתה התחתון לוחץ מדי או נראה לעין כאשר לובשים בגד צמוד. המפתח לבחירה נכונה של תחתון הוא לבחור תחתון במידה המדויקת שלך בהתאם למידות המותן, כאשר עדיף תמיד לבצע רכישה של תחתון מבד נושם כמו כותנה. במידה ואת חובבת חוטיני, רצוי לבצע רכישה של מידה אחת יותר – מאחר ותחתון נוטה להתכווץ. בנוסף, מאחר ואי אפשר להחזיר תחתון (ע"פ כללי משרד הבריאות) חשבי היטב לגבי שאת ממהרת לבצע רכישה, ואל תתפתי לבצע רכישה של תחתון שלא ישמש אותך. ההתאמה צריכה להיות בהתאם למלתחה שלך – אם את לובשת לא מעט בגדים צמודים, העדיפי לרכוש תחתון ללא תפר שיושב בצורה מושלמת על הגוף ובמידה ואת מעדיפה נוחות – העדיפי תחתון בגזרה ברזילאית או רגילה, בניגוד לתחתון חוטיני שעשוי להיות פחות נוח לחלק מהנשים.

הלבשה תחתונה במידות גדולות – יש חיה כזו

בשנים האחרונות החלו חנויות מובילות כמו Hermosa לשווק פריטי הלבשה תחתונה בעבור נשים במידת גדולות, מבלי להפחית באיכות או בעיצוב. מאחר והלבשה תחתונה במידות גדולות צריכה לספק לא רק נוחות אלא גם תמיכה, מומלץ לבצע רכישה של מחטב איכותי שמתאים למבנה הגוף ובהתאם לכך יוצר גזרה יפהפייה – בכל מידה.

לסיכום, היכולת לבצע רכישה דרך האינטרנט של הלבשה תחתונה מהווה הזדמנות מעולה להתחדש בפריטים שיחזיקו למשך זמן רב כמו גם יספקו תמיכה, נוחות ותחושה של סקסיות. בדקי היטב את מדיניות ההחזרה כמו גם את סרגל המידות, ובכך תוכלי להבטיח כי כספך מושקע בחוכמה דרך רכישה של הלבשה תחתונה שכל אישה צריכה בארון.

סגירת תפריט
נגישות