מדריך לצרכן: כך תרכשו מכונת אספרסו באופן חכם

מדריך לצרכן: כך תרכשו מכונת אספרסו באופן חכם

מעוניינים לרכוש מכונת אספרסו אשר תגרום לכם לחוש כאילו אתם נמצאים בבית קפה אצלכם בבית או במשרד? במדריך זה נציג את הפרמטרים החשובים ביותר לצורך רכישה של מכונת אספרסו באופן חכם וחסכוני.

רכישת מכונת אספרסו באופן חכם: כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הזמנות של מכונות אספרסו, וזאת בשל העובדה כי מדובר במכונות אותן ניתן לרכוש במחיר אטרקטיבי ועם אפס התעסקות מיותרת מבחינת הכנת הקפה. משום כך, ניתן לראות כיצד יותר ויותר ישראלים (אשר נחשבים לצרכנים מובילים גם בעולם מבחינת צריכת הקפה) מחליטים לרכוש מכונת אספרסו לבית או למשרד. אולם, רבים חשים בלבול רב כתוצאה מהמחירים השונים ברשת, ולכן אם אתם בדיוק רגע לפני הרכישה תוכלו להשוות מחירים בסקירה הבאה. באמצעות השוואת מחירים ניתן לרכוש מכונת אספרסו באופן חכם וחסכוני, ולחסוך לא מעט כסף בעבור הרכישה.

מדריך לצרכן- כך תרכשו מכונת אספרסו באופן חכם

כיצד להתאים את מכונת האספרסו לצרכים שלכם?

כיום רוב מכונות האספרסו מאפשרות להכין מגוון משקאות מבוססי פולי קפה, כל זאת בלחיצת כפתור. חשוב לזכור כי מכונות האספרסו מתחלקות לשלושה סוגים עיקריים: ידנית, חצי אוטומטית או סופר אוטומטית. תהליך הרכישה שלכם חייב להתבסס על הצרכים שלכם ועל הידע שלכם בהכנת קפה, ולכן מכונה חצי אוטומטית היא אידיאלית בעבורכם, בעיקר בשל העובדה כי היא מאפשרת לכם להכין קפה במהירות וללא צורך במיומנות לצורך הכנה ידנית של אספרסו או משקאות קפה אחרים. בנוסף, באמצעות המכונה הזו ניתן לקבל שליטה מלאה על הכנת הקפה בלחיצת כפתור, כאשר לרובן גם מצורף אופציה של הקצפת חלב חשמלית. בנוסף, יש לקחת בחשבון בזמן השוואת המחירים את נושא הקפסולה. במידה ותחליטו לרכוש מכונת קפה עם אפשרות מובנית להקפצה של חלב, בתוספת מחיר. משום כך, יש לשכלל את כל הצרכים הנדרשים שלכם הן מבחינת העלות החודשית לרכישה של קפסולות או רכישה בנפרד של מקציף חלב, וזאת בכדי שתוכלו לרכוש מכונה חכמה אשר תספק לכם את המענה הנדרש לצורך הכנת קפה מושלם, בדיוק כמו בבית הקפה הסמוך למקום מגוריכם.

רכישת מכונת אספרסו – פרמטרים חשובים אותם חשוב לזכור

בעת רכישה של מכונת אספרסו, חשוב לבדוק כי אתם מקבלים אחריות מלאה מטעם החברה ממנה אתם רוכשים את המכונה. רוב החברות מציעות אחריות למשך שנה עד שנתיים, ולכן מומלץ לבחור בחברה מקצועית אשר תספק לכם את המענה הנדרש הן מבחינת התפעול של המכונה בעת הצורך והן לצורך תיקון. מאחר וטווח המחירים רחב מאוד ונע בין 500 ₪ לזולות ביותר ועד 8,000 ₪ ליקרות, חשוב לוודא כי המכונה אותה רכשתם היא מכונה עמידה, נוחה לשימוש ובעלת מפרט טכני מפורט וברור לתפעול.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות