שירותים משפטיים, גרסת 2022: היום עושים הכול באינטרנט

שירותים משפטיים, כאלו או אחרים, עשויים להידרש מכולנו. ייתכן שיצוץ צורך עסקי וייתכן שיצוץ צורך אישי. עם זאת, כיום כאשר מתעורר צורך מעין זה אין שום סיבה להתרגש ואף ניתן לדעת שניתן לסגור את הפינה בצורה פשוטה, אמינה ונגישה. מכאן שאם התעורר צורך משפטי שמצריך מסמכים שחתומים על ידי עורך דין, או אם התעורר צורך מעט יותר מורכב, אתם מוזמנים לדעת שבאתר "Legal It" מחכה לכם מענה מקיף, ובו זמנית מענה שהוא גם מקצועי וממוקד צורך.

שלל שירותים משפטיים בלחיצת כפתור

אם נתחיל מהשורה התחתונה, נציין שאין זה משנה אם נדרשים לייצר צוואה, לחתום על הסכם גירושים, להשיג ייצוג בתביעה, לחתום על הסכם הלוואה, לבצע רישום בטאבו, לפתוח עוסק מורשה, או לרשום חברה. כיום עבור כל צורך משפטי טוב לדעת שכבר אין צורך לחפש, להשוות, להתייעץ, או לפנות זמן, אלא פשוט ניתן לסגור את הפינה באמצעות שירות אינטרנטי – בלחיצת כפתור! האומנם? מוזמנים להכיר את אתר "Legal It". האתר הזה מספק שירותים משפטיים באינטרנט באופן מקצועי, לצד עורכי דין מובילים ואף חשוב לא פחות באופן מהיר וממוקד צורך.

 

 

כה פשוט ונגיש

מה בכל זאת נדרשים לעשות על מנת להשיג שירות משפטי? ובכן נכנסים לאתר "Legal It", בוחרים את הקטגוריה הרצויה, מדייקים איזה שירות רוצים, משאירים מספר טלפון ובתוך כמה רגעים מקבלים הצעת מחיר. מאשרים? עתה כל שנדרש לעשות זה לעבור לשיחת וידאו עם עו"ד, בה מדייקים צרכים ודגשים אישיים. מה לאחר מכן? מקבלים למייל הסכם, עורכים מגוון הערות ותיקונים וחותמים, כאשר הכול נעשה באופן מקוון. הכי הרבה שנדרשים לעשות זה להדפיס את המסמך, לחתום עליו ידנית, לצלם דרך הנייד ולשלוח בחזרה למייל.

חוסכים דלק זמן ובעיקר אנרגיה

כיום פעולות כמו פגישת זום ושירות מקוון נתפסים כטריוויאליים, אך אין לשכוח שבעבר הלא מאוד רחוק מי שנדרש להיעזר בשירות משפטי, היה מבין שהוא עומד בפני משימה שדורשת לא מעט זמן ואנרגיה. מדוע? כיוון שיש לחפש עורך דין שלא רק בקיא בתחום, אלא עורך דין שמתמחה בתחום שעומד על הפרק. כיוון שנדרשים להשוות מחירים (אם לא רוצים להוציא סכומים מיותרים). כיוון שנדרשים לסנן את הבחירה בהתאם למיקום של משרד עורכי הדין. כיוון שנדרשים למצוא ביומן שעה פנויה או אפילו לקחת חופש מהעבודה רק כדי להצליח להגיע לפגישה שעורך הדין קבע בהתאם ללו"ז שנוח לו. כיוון שלרוב נדרשים להגיע לפגישת המשך וכדומה. אם כל זאת לא מספיק, הרי שאין לשכוח שבין היתר נדרשים לחכות זמן רב על הקו, וזאת כדי לתאם את כל אותן פגישות, ואף אין לשכוח הוצאות נוספות, כגון צריכת דלק.

גם שיקול כלכלי חלק מהמשוואה

גם אם אתם תופסים את עצמכם כטיפוסים יחסית מסורתיים, היו בטוחים שתעדיפו לסגור פינה משפטית באופן מקוון, כאשר בין היתר ניתן למצוא לכך סיבה כלכלית. יש להבין שעורך דין שקבע עמכם פגישה פרונטלית ידאג לחייב על כך באופן עקיף, וזאת כי פגישות פרונטליות מצריכות יותר השקעה וזמן. כמו כן, גם אם אתם טיפוסים מסורתיים היו בטוחים שאין שום סיבה לבזבז זמן על טלפונים ופקקים, אם במקביל ניתן לסגור את הפינה בלחיצת כפתור. מכאן כל שנותר לעשות זה להפיק את המיטב משנת 2022! מתייעצים, חותמים ומשלמים באופן מקוון – מהמיקום ובזמן שמעדיפים, בהחלט הגיע הזמן להתקדם! מה לגבי איכות השירות אתם שואלים? תשאלו את הלקוחות המרוצים של "Legal It"- לקוחות מרוצים אינם משקרים!

נגישות