מזון לכלבים: באיזה מותג כדאי לבחור?

אם אתם לא מרוצים מהאוכל הנוכחי של הכלב שלכם ורוצים לעשות שינוי, הגעתם למקום הנכון. קבלו את מותגי המזון האיכותיים היותר עבור הכלב שלכם, מותגים שיגרמו לו ללקק את השפתיים בכל פעם מחדש.

פטקיינד

פטקיינד הוא מותג מוכר, אמין ומבוקש במיוחד בתחום המזון לכלבים, חברה קנדית שנוסדה על ידי אנשים שמגדלים בעצמם כלבים. החברה הזו מייצרת מזון לכלבים המבוסס על קירשה של צבי, כבש ובקר, מזון יחיד מסוגו בעולם שנקרא גם סופר פוד, מזון על. אחד היתרונות המשמעותיים של פטקיינד בא לידי ביטוי בכך שהמזונות שלה לא מכילים חומרים משמרים, חומרי טעם וריח או צבעי מאכל.

בנוסף, לא תוכלו למצוא במוצרים של פטקיינד רכיבים כמו חיטה, סויה, גלוטן, תפוחי אדמה או ביצים. בין השאר תוכלו למצוא אצלה שקים של מזונות יבשים אך לא רק, תוכלו למצוא גם שימורים עם מזון לח שיהווה השלמה מעולה עבור הכלב שלכם.

מונג'

מונג' הוא מותג מזון איכותי מאיטליה, מותג שהמטרה שלשמה הוא קם היא לשפר את איכות האוכל של הכבלים והחתולים. למותג של מונג' יש מגוון רחב של סוגי אוכל לכלבים בגילאים השונים ומה שיפה אצל מונג' זה שהיא יודעת להתאים את סוג האוכל לרמת הפעילות של הכלב ומאפיינים רלוונטיים נוספים.

המזון של מונג' כולל מרכיבים איכותיים מאד כמו מקורות חלבון מעולים, מינרלים שונים, ויטמינים חיוניים וכל זאת ללא צבע מאכל או חומרים משמרים כל שהם. גם מונג' מציעה שימורים המבוססים על חלבון מהחי, שימורים שנועדו על מנת לספק גם לכלבים עם דרישות מיוחדות את הצרכים התזונתיים שלהם, מזונות שבהם הושקעה המון חשיבה.

 

 

טייסט אוף דה ווילד

טייסט אוף דה ווילד הוא מותג מזון איכותי המספק לכלבים תזונה מלאה ומאוזנת כאשר החלבון הוא המרכיב הראשון שבהם. מדובר למעשה במותג סופר פרמיום שלוקח בחשבון את כל המאפיינים של הכלב, לרבות הגיל שלו, הטעם שהוא אוהב וכמובן מאפיינים חיוניים נוספים. המזון של טייסט אוף דה ווילד ישמור על הכלב שלכם בריא מתמיד, אנרגטי שמח ובזכות המרכיבים של המזון אין לנו ספק שהכלב שלכם יתחבר לטבע בכל פעם שהוא יאכל ממנו.

בין השאר תוכלו למצוא במזון של טייסט אוף דה ווילד רכיבים איכותיים כמו סלמון מעושן, דגים, ברווז טרי, כבש צלוי ועוד. בנוסף, על מנת לתרום לתהליך העיכול של המזון טייסט אוף דה ווילד משתמשים ברכיבים קלים לעיכול, כמו גם ויטמין E, קטניות, פירות וירקות.

וולנס קור

וולנס קור הוא מותג מזון אמריקאי שהמטרה שלו היא לייצר אוכל ששם את רווחתם של הכלבים במקום הראשון. זו בדיוק הסיבה שבגינה המזון שלהם מיוצר רק מרכיבים טבעיים, טריים ואורגניים ואין בהם אף תוסף מלאכותי אחד. במזון של וולנס קור תוכלו למצוא בין השאר חלבונים בריכוז גבוה ושומנים באיכות גבוהה מאד שנחוצים לכלב שלכם.

המזונות של וולנס קור עשירים מאד בבשר אמיתי כרבי ראשון. לכן שכשהכלב שלכם יטעם מהמזון הזה הוא לא יפסיק ללקק את השפתיים. בנוסף, מכיל המזון של וולנס קור רכיבים איכותיים כמו אוכמניות, שמן סלמון, חומציות, שורש עולש, תפוחי עץ ועוד. בזכות האיזון שבין כל המרכיבים הללו אין לנו ספק שהכלב שלכם יקבל את כל מה שהוא צריך ואף יותר מזה.

לסיכום

אם אתם רוצים לספק לכלב שלכם את המזון האיכותי ביותר ולהבטיח שתהיה לו פרווה נעימה ועור בריא, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבדוק את אחד ממותגי המזון היוקרתיים והאיכותיים שסקרנו במאמר זה.

נגישות