מותג מזרנים בינלאומי שעשה עלייה לארץ: הכירו את גטה

מותג מזרנים בינלאומי שעשה עלייה לארץ: הכירו את גטה

יותר משליש מהישראלים מדווחים כי איכות השינה שלהם איננה טובה מספיק. בדיוק משום כך, הגיע הזמן להגיע את הבשורה החדשה בעולם המזרנים: גטה, מותג מזרנים בין לאומי אשר בימים אלו עושה עלייה לארץ ועתיד לשנות את תרבות השינה של כל אחד מאיתנו.

נוחות מקסימאלית ושינה איכותית – כבר לא מילים גסות

איכות שינה היא חיונית בעבור התפקוד היום יומי שלנו. למעשה, סקר אשר נערך לאחרונה הציג ממצאים מטרידים מאוד בכל הקשור לאיכות השינה של הישראלים, כאשר יותר משליש מהישראלים דיווחו כי הם סובלים מעייפות כרונית במהלך היום כתוצאה משינה לא סדירה. אחד הגורמים אשר משפיעים יותר מכל על השינה שלנו הוא המזרן, ולכן חוקרי שינה ממליצים לשדרג את מזרן השינה למזרן איכותי אשר מותאם באופן אישי למבנה הגב. גטה הוא מותג בין לאומי אשר עושה בימים אלו עלייה לארץ, ומשנה את חוקי המשחק בכל הקשור לאיכות השינה של כל אחד מאיתנו. החברה זכתה בתואר מוצר השנה זה חמש שנים ברציפות, וזאת בשל מזרן איכותי אשר מציע את השילוש המנצח: אוורור מצוין, שמירה על הסביבה ונוחות אשר מעניקה תמיכה מקסימאלית לצורך שינה אשר לא רק תורמת לבריאות, אלא גם גורמת ללא מעט מאיתנו אי רצון לצאת מהמיטה.

מותג מזרנים בינלאומי- שעשה עלייה לארץ הכירו את גטה

זה הזמן להכיר את המותג המצליח ביותר בעולם אשר מגיע עכשיו לישראל

אין ספק כי מדובר בבשורה מרגשת במיוחד, בייחוד לאור העובדה כי כל אחד מאיתנו רוצה לזכות בשינה רציפה ונוחה אשר מותאמת בדיוק לצרכיו. בשנים האחרונות גטה החלה לפתח מזרנים איכותיים אשר נעשים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אשר מבוססת על ייצור מזרנים אשר אינו פוגע בסביבה, ושם דגש על לטקס טבעי אשר מעניק תחושת אוורר אשר היא חיונית לצורך שינה איכותית. למעשה, כאשר המזרן "מתחמם" בימי הקיץ יכולת הספיגה יורדת, ולכן נוצרים על גבי המזרן חיידקים אשר עלולים להזיק לבריאותנו. חברת גטה מקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים וטבעיים אשר מאפשרים לכל אחד מאיתנו לזכות בשינה איכותית אך גם בסביבה נקייה ונעימה, כל זאת במסגרת אחריות מלאה אשר ניתנת במעמד הרכישה.

תמיכה מלאה לכל נקודה בגוף

הטכנולוגיה החדשנית של חברת גטה מבוססת על התאמה מדויקת למבנה הגוף, ולכן בעת רכישה תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של מזרנים אשר מותאמים באופן ייחודי למבנה האישי שלכם. מדובר בפריצת דרך אשר הופכת את חברת גטה לאחת החברות המובילות בתחום, ועצם העלייה לישראל בהחלט מהווה בשורה אשר רבים ישמחו לשמוע עליה, בייחוד בעידן שבו איכות השינה שלנו היא חשובה יותר מאי פעם – הן לצורך פרודוקטיביות וערנות במהלך היום, וכמובן לצורך מנוחה אשר היא הכרחית בעבור בריאותנו ובריאות המשפחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות