3 טיפים לבחירת קבלן מצבות אמין

3 טיפים לבחירת קבלן מצבות אמין

בשיבה טובה, וכמובן שגם באתגר רב, נפרדתם לאחרונה מאחד מבני המשפחה היקרים לכם. זה הוא כמובן לא רגע קל, והפרידה היא אף פעם לא אידיאלית, אבל, אתם נדרשים לטפל בכמה וכמה עניינים פרוצדורליים על מנת לאפשר לבן המשפחה לסיים את חייו בכבוד הראוי לו. אחת המטלות החשובות שאתם נדרשים לבצע, היא ההחלטה על קבלן המצבות והבחירה בסגנון המצבה אותו תרצו להניח על קבר אהובכם. על מנת שתוכלו לעשות זאת, חשוב להכיר את הפרמטרים שיכולים לקבוע את מידת המקצועיות של קבלן המצבות שלכם. לשם כך, יצרנו לכם מדריך קצר ומהיר, הכולל 3 טיפים חשובים.

קבלן מצבות אמין – מאפשר לכם לכבד את היקרים לכם

אם אתם רוצים למצוא קבלן מצבות מקצועי ואמין לטובת העבודה על קבר בן המשפחה היקרה שלכם, חשוב לשים לב לשלושת הטיפים הבאים:

  1. סגנון – המצבה היא אלמנט עיצובי קודם כל, אשר מבטא את האדם שאתם רוצים להעריך ואת הדמות שאתם רוצים לזכור. ולכן, כאשר אתם רוצים להחליט על קבלן המצבות שלכם, חשוב לבחור קבלן שיש לו מגוון רחב של דגמים. דוגמאות למצבות יעזרו לכם לבחור את הסגנון האהוב עליכם ביותר, ואפילו יספקו השראה ליצירת מצבה חדשה ומיוחדת. קבלן מקצועי, הוא זה אשר יענה במדויק על כל הדרישות שלכם.
  2. איכות חומרים – דווקא בתחום המצבות חשוב לעבוד עם חומרים איכותיים במיוחד אשר יכולים להישאר לאורך זמן. המצבות נמצאות מרבית הזמן תחת השמש הקופחת של מדינת ישראל, ולכן איכות החומרים נמדדת במרחק הזמן. אם אתם מסתכלים על עיצובים דומים של מצבות חשוב להסתכל גם על מצב השיש, האותיות והחריטות השונות, על מנת להעריך את איכות חומרי הגלם איתם עובד הקבלן.
  3. איכות עבודה – הגימורים הקטנים, האיטום, השיוף והחריטות. כל אלו יכולים להעיד על איכות העבודה שמספק לכם קבלן המצבות אותו אתם בוחרים להעסיק. על כן, מומלץ לבחון לפרטים הקטנים ביותר את עבודותיו של קבלן המצבות ולראות מהי רמת הגימור אותה הוא יכול להעניק לכם, בכדי ליצור מצבה מכבדת וייצוגית.

בחירה שתלווה אתכם לשנים הבאות

ההחלטה על המצבה שאתם רוצים ליצור לבן המשפחה שלכם היא החלטה משותפת לכל בני המשפחה. זוהי החלטה רגשית מאוד אשר יכולה להיות מאתגרת במיוחד, לדרוש מכם משאבים רגשיים ואפילו זמן למחשבה. אבל הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור כאשר אתם בוחרים קבלן למצבה הוא, שאתם לא רוצים לחדש את המצבה בכל שנה, אלא שאתם מחפשים מוצר שילווה אתכם לאורך השנים הקרובות במינימום דרישות תחזוקה. על כן בחירה בחומרי גלם איכותיים, כמו גם גימורים מצוינים ועבודה איכותית, היא סטנדרט שאתם רוצים לעמוד בו. קחו את הזמן, והשקיעו את המחשבה הנדרשת על מנת לבחור בקבלן שיכול להעניק לכם מוצר מושלם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות