אמאזון איביי או KSP? כך תבחרו מה לקנות בחנויות האינטרנטיות

אמאזון איביי או KSP? כך תבחרו מה לקנות בחנויות האינטרנטיות

המגוון העצום של הפריטים אשר אותם ניתן לרכוש דרך האינטרנט מהווה לעתים גורם מבלבל במיוחד, בעיקר בעבור מי אשר מעולם לא ביצע הזדמנות דרך החנויות הגדולות. במדריך זה נסביר מה חשוב לדעת רגע לפני הרכישה, למען רכישה בטוחה (ומשתלמת!).

מתכננים לרכוש באינטרנט? ובכן, יש לכם לא מעט עבודה לפני

תהליך רכישה באינטרנט הוא תהליך שונה מאשר רכישה דרך חנות פיזית. למעשה, הפלטפורמות המרכזיות כיום בעבור רכישה הם ללא ספק אמזון, איביי ו KSP אשר מעניקות שירות למיליוני לקוחות בכל רחבי העולם. אלי אקספרס, אתר הסחר הסיני הגדול בעולם פרסם רק לאחרונה כי מדינת ישראל נחשבת למדינה השנייה במספר ההזמנות מהחנויות, ולא בכדי. מדובר בקניון עצום אשר מאפשר לכם לרכוש בגדים, נעליים, מוצרי אלקטרוניקה וכן מוצרים נוספים בעלות כספית נוחה מאוד, וזאת ביחס לאתרים כמו איביי אשר מציעים גם פריטים בשווי אלפי דולרים. נושא המחיר של המוצר הוא משמעותי מאוד בעת רכישה, וזאת בשל העובדה כי החנויות הגדולות בעולם עובדות עם חברת משלוחים אשר אחראית על תהליך השילוח עד לבית הלקוח. כאשר רוכשים מוצרים במעל ל 75 דולר, תצטרכו לשאת בעלויות נוספות אשר עשויות להוביל לכישלון העסקה בשל הכספים הנוספים אותם תידרשו לשלם בעת מסירת החבילה. לכן, הקפידו לבחון את תנאי השילוח – באיביי לדוגמה רוב החנויות מעניקות אפשרות למשלוח חינם כמו גם אמזון, אולם KSP דורשת תשלום נוסף בעבור השילוח, ועל כן מומלץ לבחון את הפרמטר הזה בעת ביצוע המשלוח.

אמאזון איביי או KSP כך תבחרו מה לקנות בחנויות - האינטרנטיות

כיצד תוכלו לדעת מה לקנות ובזול?

השוואת מחירים בין החנויות השונות מהווה דרך מצוינת להתעדכנות במבצעים חמים, כך שתוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר בעבור המוצר אותו אתם מחפשים. ברשתות החברתיות הוקמו קבוצות ייעודיות אשר מפרסמות לחברים מבצעים והנחות, לעתים באופן בלעדי לחברי הקבוצה. נוסף לכך, ניתן להיעזר במחשבונים אינטרנטיים אשר מבצעים סריקה של המבצעים ובהתאם לכך לרכוש את המוצר אותו אתם מעוניינים לרכוש במחיר מעולה. נוסף לכך, איביי יוצאת לא פעם במבצעים ללקוחות כמו גם אמזון לקראת החגים, ולכן מומלץ לרשום לעצמכם ביומן ימים מרוכזים אשר במסגרתם ניתן לקבל הנחות מפליגות בעבור מגוון רחב של מוצרים.

בחינת המלצות אודות החנות – חיונית לצורך בחירה נכונה

לכל חנות באיביי, אמזון, אלי ו KPS יש דירוג מצד הגולשים, לרוב בתצורה של עד 5 כוכבים. בדקו היטב את התגובות שיש לאותה חנות, החל מאיכות המוצר ועד למועד ההגעה של המוצר. מדובר באינדיקציה מצוינת בעבורכם לא רק להיות בטוחים בהשקעה הכספית אלא גם באיכות המוצר, כאשר רוב הגולשים משאירים גם תמונה מדויקת של המוצר בתגובה. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם נכון.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות