קורסי הכנה לצו ראשון וליום המאה: האם זה באמת משתלם?

מבחני המיון בצה"ל צו ראשון וכן יום המא"ה הם ימים חשובים מאוד בעבור צעירים וצעירות לפני צבא. המטרה היא לבחון את הכישורים האישיים, ובהתאם לכך להתאים את התפקידים הטובים ביותר, כאשר מדובר בהזדמנות חד פעמית לטובת הגשמה של חלומות, ואיוש של תפקידים בעלי פוטנציאל גם לשירות משמעותי וכן לקריירה באזרחות. בשל המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות של ימי המיון הללו, קורסי הכנה הפכו למבוקשים מאוד. האם הם באמת משתלמים? יצאנו לבדוק, וחזרנו עם תשובות מרתקות.

קורס הנכה לצו ראשון ויום המאה – כל מה שצריך לדעת

צו ראשון הוא צו שאותו מקבל כל מועמד לגיוס. מדובר בשלב ראשון וחיוני לקראת הליכי מיון שבמהלכו אוספים נתונים על מועמדים, ולאחר שכלול נקבע אופי השירות וכן התפקיד. לצד זה, הצבא  מקיים בכל רבעון יום המאה הכולל שורה של מבחנים שנועדו לסייע למועמדים להפגין את הכישורים שלהם, במסגרת של מבחנים פסיכוטכניים כמו מבחן הוראה, הבנת הנקרא, מושגים, סדרות צורניות, משואות וכן שאלות מילוליות במתמטיקה וכן עבודה קבוצתית ופרטנית. היתרון של קורס הכנה כמו שניתן לקבל דרך אתר צו ראשון הוא משמעותי בעבור כל מועמד לשירות צבאי. אתר זה מאגד מגוון רחב של מבחנים וסימולציות שנועדו לסייע לכם להתכונן ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לכך גם להגדיל את סיכויי ההצלחה, לצד יכולת להפחית את גורם ההפתעה והלחץ שנגרם בעקבות התייצבות לימי מיון חשובים.

יתרון נוסף של קורסים מהסוג הזה נובע בשל העובדה כי אין מדובר באירוע חד פעמי המשפיע על היכולת של צעירים לפני צבא להתקבל לתפקידים מבוקשים ויוקרתיים שיכולים לסייע גם לטובת קריירה עתידית, בכל תחום ובוודאי בתחום ההייטק. על כן, קורס מקצועי עשוי להיות משתלם בעבור כל מי שרוצה להגביר את המוטיבציה, וכן להפחית את הלחצים והחששות הטבעיים המלווים את המועמדים, בשביל להגיע כמה שיותר מוכנים.

 

 

מה מקבלים במסגרת הקורס?

אתר צו ראשון מאגד את כל המידע שאתם זקוקים לו לטובת הכנה מוקדמת לקראת ימי המיון הצבאיים – צו ראשון וכן יום המאה. חבילת מבחני צו ראשון היא ערכה חיונית המכילה תרגול של נושאים רבים שעמם תתמודדו במסגרת המיונים, החל ממבחני סימולציה המסודרים על פי פרקים ועד לשאלות בנוגע של אנלוגיה מילולית, תרגול סימול בעברית ועוד. לצד זה, הקורס מקנה לכם את היכולת לתרגל מכל מכשיר או מחשבון בזמן הפנוי, ואף לנצל את המערך הדיגיטלי לטובת איפוס של תרגילים ומבחנים, ובכך לתרגל עבודה עם זמנים שהיא חיונית לטובת השלמת כל התרגילים במסגרת יום המיון. בכך, ניתן לא רק לנצל את הזמן באופן מיטבי, אלא גם לקבל מענה אודות שאלות וכן לקבל את התמיכה והמעטפת לטובת הגשמת החלום – הגעה לימי המיון בצבא עם ידע, ניסיון וכן כלים משמעותיים שיגדילו את סיכויי ההצלחה בשורת המבחנים הצפויה לכם.

לסיכום

קורס הכנה לצו ראשון וכן יום המאה מהווה הזדמנות נהדרת בעבור כל מי שמועמד לשירות צבאי לקבל את המענה, הן באמצעות סימולציות של שאלות נפוצות במבחן, אפשרות לחזרה על תרגילים וכן לומדה המתעדכנת באופן קבוע על בסיס המידע לקדם את עצמכם, כחלק מהבנה כי מדובר בהזדמנות חד פעמית להפגין את הידע במסגרת של ימי מיון הקובעים את העתיד שלכם במסגרת הצבאית, ואף בקריירה, בשל היכולת להשתלב במגוון רחב של תפקידים התואמים את הכישורים שלכם ואף יכולים לסייע לטובת קרש זינוק לקריירה.

נגישות