מחנה קיץ בארצות הברית: לא רק ללמוד אנגלית

מחנה קיץ בארצות הברית: לא רק ללמוד אנגלית

מחנה קיץ הוא בחירה מצוינת עבור בילוי לילדים בחודשי הקיץ והחופש הגדול. המסגרת של המחנה מאפשרת לילדים ללמוד אנגלית ולשפר את ידיעות השפה תוך בילוי החופש הגדול עם חוויות בלתי נשכחות! אם אתם רוצים לאפשר לילדים פעילויות מגוונות לימי הקיץ, שיש בה ערך מוסף והחיזוק הידיעות בשפה האנגלית – ייתכן כי מחנה קיץ הוא התשובה עבורכם.

מה צריך לדעת על מחנה קיץ?

מחנה קיץ בארצות הברית ידוע כאחת החוויות האטרקטיביות ביותר עבור ילדים אשר רוצים לשפר את האנגלית שלהם. מלבד שיפור האנגלית – שפה עיקרית שידיעתה על בוריה תפתח דלתות חשובות בעתיד – ישנה גם החוויה החברתית האישית וההתפתחותית של הילדים, שמבלים את הקיץ בסאמר סקול או סאמר קאמפ בארה"ב.

סאמר סקול נמשך בדרך כלל עשרה ימים עד שבועיים והוא יוצא לפועל באמצעות ארגונים ידועים ומוכרים שמארגנים את מחנות הקיץ בצורה מקצועית. המטרה של הבילוי היא ללמוד את השפה האנגלית טוב יותר באמצעות שהייה במדינה דוברת אנגלית ושימוש בשפה במשך השהייה במחנה ובכול מקום אחר.

מלבד לימוד השפה, קיימים יתרונות נוספים למחנה קיץ, משום שהילדים שיוצאים איליו לומדים לפתח כישורים חברתיים, לומדים עצמאות מהי, זוכים לקחת חלק בחוגים מקצועיים ומסיימים את המחנה עם חברים חדשים והמון בטחון עצמי וזיכרונות מקסימים!

מחנה קיץ בארצות הברית לא רק ללמוד אנגלית

איזה פעילויות יש במחנה קיץ?

חשוב לדעת כי בסאמר קאמפ יש המון פעילויות שכולן מתכוננות מראש ומתקיימות בליווי מדריכים מקצועיים ואבטחה. החניכים במחנה הקיץ משתתפים בפעילויות מים, חוגים ופעילויות ספורט. הם מטיילים בין מסלולים מרהיבים ונחשפים אל הטבע ואל בעלי החיים שמצויים בשמורה או באזור בו הם נמצאים. הילדים יוצאים עם מדריכים מנוסים אל התיאטראות באזור ואל בתי קולנוע, מבלים במסעדות ובפארקי שעשועים, מגיעים אל גני חיות ומבלים את זמנם באגם או בבריכה.

בזמן השהייה בארה"ב הילדים ישנים במחנה שנמצא בשטח פתוח אבל מוגן. הילדים שטים ביאכטה ובקנו ויוצאים לרפטינג בנהר. בין היתר הם רוכבים על אופנים ומבצעים פעילות גופנית תוך הנאה מחוויות מרגשות, מעצימות ומלאות אדרנלין שרובן מתרחשות במרחבים חיצוניים.

ומה עם לימוד אנגלית?

הדגש בסאמר קמאפ הוא על לימוד אנגלית. לכן יש מספר שעות ביום שבהן לומדים את השפה. ובכול זאת הערך המוסף והחברתי שיקבל הילד הופך לחלק אינטגרלי מהחוויה. באמצעות שילוב לימודים עם שיחות בשפה האנגלית והכרות עם ילדים מכול קצוות העולם – ניתן לחזק את השפה ולחזק את הכישורים החברתיים ואת הבטחון העצמי – מה שהופך את הפעילות לאידיאלית עבור ימי הקיץ הקרבים.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
נגישות