כך תבחרו את הסמארטפון הבא שלכם

מתלבטים לגבי הסמארטפון הבא שלכם? ובכן, המדריך הבא מיועד בדיוק בשבילכם.

שאלות חשובות לקראת רכישת סמארטפון

שוק הסלולר מגלגל מדי שנה מיליארדי דולרים, ובישראל היקף השוק נאמד במיליוני שקלים מדי שנה. לא מדובר בהפתעה, וזאת בשל פיתוח מתקדם של מכשירים מתקדמים אשר מאפשרים לכם כצרכנים לקבל חוויה ייחודית בדמות מכשיר חכם וטכנולוגי. יש מגוון רחב של מכשירים סלולאריים מתקדמים, ולכן רבים מאיתנו נתקלים במהמורות בדרך למכשיר הבא. בדיוק משום כך איגדנו בעבורכם את טיפים ושאלות לקראת רכישת מכשיר סלולר.

השאלות אותן חשוב לשאול לקראת רכישה של סמארפון

כאשר אתם הולכים לרכוש סמארטפון עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות: מהו הגודל הרצוי של המכשיר? כמה כסף תהיו מוכנים בעבור הסמארטפון? מדובר בשאלה מהותית וזאת בשל העובדה כי ניתן לבצע רכישה של סמארטפון החל מ 700 ₪ ועד ל 4,000 ₪, ולכן היצמדות למסגרת התקציב היא קריטית בעולם שבו כמעט כל יום משיקים מכשיר טכנולוגי חדש בעלות כספית משתנה. שאלה נוספת: מה הצרכים הנדרשים מהמכשיר? האם מדובר במכשיר אשר צריך לשרת אותנו לצורך עבודה והתקנה של תוכנות מתקדמות או שמא מדובר במכשיר אשר נרכש בעבור גלישה ברשתות החברתיות ושיחות טלפון? ככל שתהיו מדויקים יותר בצרכים, כך תוכלו לבצע התאמה מדויקת של המכשיר הסלולארי לצרכים הנדרשים. השאלה החשובה ביותר אשר מעסיקה רבים היא כמובן מאיפה לרכוש את המכשיר. דרך אפקטיבית לבצע רכישה מושכלת היא באמצעות השוואת מחירים בין החברות השונות מהארץ ומהעולם. עם זאת, אם אתם קונים מחנות בארץ, תוכלו לקבל אחריות מלאה ובכך לטפל בו בצורה פשוטה, בשונה מרכישה בחו"ל אשר איננה כוללת אחריות.

סמארטפון

מהם הפרמטרים החשובים ביותר לצורך בחירה מושכלת?

מומלץ לבחון את הפרמטרים הבאים בעת הרכישה: נפח הזיכרון (רצוי לבחור בנפח זיכרון עם 8(GB, מהירות הגלישה והרזולוציה.  הפרמטר של איכות המצלמה הוא נושא מהותי בעבור כל רוכש מכשיר סלולרי, וזאת בשל העובדה כי מדובר בפיצ'ר בו אנו עושים לא מעט שימוש, כולל תוכנות עיצוב אותן רובנו מתקינים על גבי המכשיר. לכן, בדקו היטב כי המכשיר מצויד במצלמה איכותית אשר תניב בעבורכם עבודה קלה ואיכותית של צילום, גם אם אינכם צלמים מקצועיים. כאשר אתם ניגשים לחנות חשוב מאוד להתנסות במכשיר לפני שאתם רוכשים, ולבחון היטב את הפרמטרים אותם ציינו, כך שתוכלו להיות בטוחים כי עשיתם בחירה נכונה באשר לסוג המכשיר אשר צריך להיות גם תואם לצרכים, וכמובן לתקציב.

מתן דגש לאחריות בעבור המכשיר

לאור העובדה כי הסמארטפונים החדשים מצוידים ברכיבים רגישים מאוד, כל נפילה ולו הקטנה ביותר עשויה לגרום לנזק למכשיר. לכן, בדקו היטב כי אתם אחריות מלאה בגין תיקון המכשיר, בעת הצורך.

נגישות