ציוד הגברה בזול: איך להפיק מסיבת פורים לחברים?

פורים כבר פה, ונראה שגם אתם חושבים רק על שני דברים: אוזני המן ממולאות שוקולד נוטף ומסיבה מגניבה שתוביל את כל החברים לאשר הזמנה. מה עושים? קונים אוזני המן מקונדיטוריה שווה ומתחילים לברר אודות ציוד הגברה, כי ממש כפי שאוזן המן ללא מילוי היא רק בצק בצורת משולש, כך מסיבה ללא ווליום איכותי היא רק מקום שמשמיע לקט שירים. אז מה עושים? מה בודקים? מה שוכרים ולמה שמים לב? להלן כל מה שאתם צרכים לדעת:

משאירים כסף לבירות

כמובן שאתם מחפשים איכות, אך אתם גם בטח מחפשים לחסוך, ולו כי אתם ישראלים גאים. מכאן שאם מבקשים להיעזר בלול הריק של הדוד, להוציא כסף על דיג'יי וציוד הגברה ולהשאיר בצד מספיק מזומן עבור אלכוהול, רצוי לשכור בדיוק מה שרוצים, אך מבלי להתפזר ומבלי להוציא שלא לצורך. כיצד עושים זאת? ובכן לא כל אחד יכול לשכור ציוד הגברה בזול ולהיות מרוצה, אלא יש להבין על מה ניתן לוותר, מה עולה פחות ועדיין עונה על הצרכים וכמובן שחשוב למצוא מקום איכותי שאינו מפקיע מחירים ושבו זמנית יודע להעניק ייעוץ מקצועי. מסקנה? התחילו מאיתור חברה בעלת רזומה חיובי.

היכרות ראשונית

אם אתם מבקשים להבין איזה ציוד כדאי לשכור, מוטב שתכירו את הרשימה הבאה, אם כי אין למהר לסגור עסקה טרם מבינים בדיוק מהו הצורך, גודל המקום, כמות המשתתפים, הדרישות של הדיג'יי (ייתכן שהוא מגיע עם חלק מהציוד) וכדומה. לאחר שהנתונים הבסיסיים ברורים נעבור לבחון את הציוד: ובכן מאוד ייתכן שצריך כבל שמתחבר למחשב, רמקולים, סטנד חצובה, מיקסר עם אפקטים, כבלים למערכת, גנרטור ואף כבלים מאריכים. האם אתם זקוקים לכל הרשימה? רוב הסיכויים שלא.

ציוד הגברה בזול

חבילה מסיבתית במיוחד

חברות ההשכרה רגילות לכך שאנשים שוכרים ציוד עבור מסיבות, כי מסיבות עורכים לאורך כל השנה ולא רק בפורים. מסיבות עורכים בבית ובטבע, בחורף ובקיץ ועל כן אצל חלק מהחברות תמצאו "חבילת מסיבות" -בהתאם לכמות המשתתפים. האם שווה לשכור חבילת מסיבה? ובכן לרוב כן, אך הרבה פעמים יותר שווה לשכור כל פריט בנפרד, פשוט כי אין צורך בסך המרכיבים, מבקשים לשדרג את ההיצע הבסיסי וכדומה. עם זאת, העובדה שקיימות חבילות מעניקה מקום למיקוח, ועל כן תמיד שווה לשאול את בעל החנות אם יש מצב לעשות מחיר, ולו לכבוד החג השמח מכולם – חג פורים.

מעבר להשכרה

אין שאלה שנכון לשכור ציוד ולא לרכוש, אך לרבים שמבקשים להפיק מסיבה אין שום מושג ירוק כיצד מחברים את המערכת, למה מיועדים הכפתורים השונים ובאופן כללי מה ואיך עושים, ועל כן רצוי לחפש חברה להשכרת ציוד שאינה רק מעניקה שירותי הובלה, אלא גם שירותי התקנה בתחילת הערב ושירותי פירוק בסוף הערב – כך שלכם רק יישאר ליהנות ולרקוד עד אור הבוקר.

נגישות