עיצוב הבית: רעיונות לאקססוריז שיוצרים אווירה מיוחדת

בכדי ליצור אווירה מיוחדת בבית, אין צורך להוציא אלפי שקלים. באמצעות הרעיונות אותם נציג לכם כעת תוכלו לעצב ולשדרג כל חלל, כל זאת בזכות אקססוריז מיוחדים אשר יוצרים אווירה קסומה ומרגיעה.

שימוש באקססוריז: כך תשלבו אותם בצורה חכמה (ומיוחדת)

אם בעבר נדרשנו להוציא אלפי שקלים בעבור שיפוץ הבית ורכישה של ריהוט, כיום רבים מבינים כי דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שיוצרים את ההבדל. באמצעות רכישה של אקססוריז ניתן להכניס לבית צבע, עניין, טקסטורה ואפילו לייצר אווירה מיוחדת, כל זאת בהשקעה כספית נמוכה במיוחד. ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות עשרות חנויות המתמחות באקססוריז לבית, כאשר טווח המחירים הוא לרוב נוח לכל כיס. אחד הטרנדים החמים אליהם מומלץ לשים לב הוא ללא ספק רכישה של  מנורת מלח ייחודית.

מנורת מלח מהווה פריט ייחודי בעבור חדר השינה או הסלון, בשל היותה משחררת מלחים טבעיים לחלל האוויר ובהתאם לכך יוצרת אווירה נעימה אך גם כזו אשר יכולה לסייע לצורך פתיחה של מעברי האוויר. בהתאם לכך, מדובר במנורה הנחשבת לנמכרת מאוד בישראל כמו גם בעולם, והיא מהווה פריט משלים מושלם בעבור כל חדר.

מנורת מלח

פריטי טקסטיל מיוחדים לצורך עיצוב חדר הסלון והשינה

באמצעות פריטי טקסטיל ניתן להכניס לבית חמימות ואינטימיות. כך לדוגמא, שילוב של כריות בצבע חום כהה בשילוב של שמיכת צמר אפורה מאפשרים לכם לייצר בסלון אווירה כפרית ונקייה, כל זאת בעלות כספית נוחה לכל כיס. דרך אתרי אינטרנט מתמחים ניתן להזמין כריות בגדלים שונים, ולשלב אותן באופן הרמוני כך שהאווירה הנוצרת משלבת בין פריטי טקסטיל מיוחדים הנעים על אותה סקאלת צבעים. בכדי שתוכלו ליצור איזון, מומלץ להסתכל ברשתות החברתיות ולבנות לעצמכם "לוח השראה" של אקססוריז ופריטי טקסטיל, כך שתוכלו לעצב ולשדרג ע"פ טעמכם האישי  – עם טאצ' ייחודי. אם יש לכם בבית פרקט, מדובר בשילוב מושלם בין סגנון כפרי לבין נופך מודרני, אולם חשוב להיצמד לסגנון קלאסי עד כמה שניתן כך שהתוצאה הסופית תהיה מרהיבה אך גם מאוזנת מבחינת הנראות וסקאלת הצבעים.

מקרמה ליצירת חדר בסגנון בוהו שיק

הבוהו שיק נחשב לאחד מהסגנונות החדשניים של השנים האחרונות, כאשר היום ניתן לשלב את הסגנון הזה בכל בית או חדר. כך לדוגמא, באמצעות מתלה עשוי מקרמה ניתן ליצור מראה בוהו שיק קלאסי, בשילוב של נרות בצבעים שמנת, חום ואפילו שחור. מוצרי אווירה נוספים ומצוינים לשדרוג הם תמונות  כמו גם טפטים אותם ניתן לשלב במרחב, מתוך מטרה לבדל כל חדר ולהעניק לו את הסגנון האישי שלכם. לסיכום, באמצעות האקססוריז אותם הצגנו לכם כעת תוכלו לעצב את הבית באופן ייחודי התואם את טעמכם האישי, כך שיהיה מרחב מזמין ונעים – מבלי לקרוע את הכיס.

נגישות