מחפשים מומחה למחלות חניכיים ושתלים? ד"ר עירן פרונט יכול לעזור לכם

מחפשים מומחה למחלות חניכיים ושתלים? ד"ר עירן פרונט יכול לעזור לכם

שמירה על בריאות השיניים היא אחד הדברים החשובים ביותר עבור כל אדם. מי שמקפיד מגיל צעיר על הימנעות ממאכלים מזיקים, עישון ושתיית אלכוהול וכן על צחצוח השיניים באופן קבוע וניקיון עם עזרים נוספים כמו חוט דנטלי או קיסמים מיוחדים, יוכל בהחלט להנות מפה בריא ומאיכות חיים טובה במובן הזה. יחד עם זאת לא כולם מקפידים על כך באופן קבוע וזה דבר מה שיכול לגרום לבעיות ומחלות דנטליות מסוגים שונים, ולמען האמת גם אלו שכן עושים זאת – ממש לא מוגנים באופן מוחלט מהדברים הללו. כך יוצא שיש רגעים בחיים בהם נזדקק לטיפול רפואי דנטלי מקצועי לטיפול במחלות חניכיים שונות ואפילו לטיפולים מורכבים יותר כמו טיפולי שורש, כתרים וכן הלאה. ברגעים הללו, אחד הדברים המאתגרים ביותר הוא למצוא את הרופא שאנו יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות ובגלל שמדובר בטיפולים כל כך רגישים שגם יכולים להיות כואבים, חשוב לעשות בחירה מושכלת. אנו רוצים להמליץ לכם על מרפאה מעולה אליה אתם יכולים לגשת בראש שקט. הכירו את המרפאה של ד"ר עירן פרונט.

 הטיפול המסור והמקצועי של ד"ר פרונט וצוות המרפאה

ראשית, יש לציין כי ד"ר עירן פרונט הוא מומחה למחלות חניכיים ושתלים ואת המרפאה הוא הקים בשנת 2007 יחד עם ד"ר יעל פרי פרונט, פדודנטית ומומחית לרפואת שיניים בקרב ילדים.

המרפאה של ד"ר פרונט מצוידת במיטב המכשור הרפואי החדשני ביותר כיום והדגש הוא על טיפול בחומרים הטובים ביותר שניתן למצוא כיום ובטכניקות טיפול מתקדמות. החל משנת 2010 הצטרפה למרפאה ד"ר קארין שושני, מומחית בתחום יישור השיניים אצל ילדים ומבוגרים כאחד.

טיפולי חניכיים

הדגש במרפאה של ד"ר פרונט היא שמירה על בריאות החניכיים כאשר הרצון הוא למצות את כל האופציות לשימור החניכיים הפגועות. הטיפול הכירורגי נעשה באזורים המיועדים תוך שימור הרקמות המקיפות את השן בטכניקות זעיר פולשניות עם שימוש באמצעי הגדלה מיוחדים כמו מיקרוסקופ.

מחפשים מומחה למחלות חניכיים ושתלים? ד"ר עירן פרונט יכול לעזור לכם

הטיפולים במרפאה כוללים בין היתר את ההליכים הבאים:

  • ניתוחי חניכיים לקראת שיקום הפה (הארכת כותרת).
  • עקירות שיניים עם השתלת עצם.
  • טיפולים בסדציה עם מרדים מומחה בשיטות שונות בהתאמה אישית לכל מטופל.
  • שחזורים אסתטיים של העצם והחניכיים.
  • התקנת שתלים דנטליים.
  • השתלת עצם סביב שתלים שנפגעו ממחלת חניכיים.

כל המידע שאתם צריכים במקום אחד

צוות המומחים במרפאה של ד"ר פרונט שם לו למטרה להנגיש את המידע החשוב ביותר למטופלים וכך לאפשר לכל מטופל מעורבות גבוהה ככל הניתן בתהליכים השונים. הדבר הזה מאפשר קודם כל לכל מטופל להבין בדיוק לקראת מה הוא עומד, מה שמסייע לשכך חרדות מיותרים לקראת הטיפולים השונים, ושנית זה מסייע לכל מטופל לשמור על בריאות השיניים והחניכיים בעתיד לאחר הטיפולים מתוך הבנה של שמירה נכונה על בריאות הפה והחניכיים.

על כן תוכלו למצוא באתר המרפאה של ד"ר פרונט מידע רב בנושאים שונים – החל ממחלות חניכיים נפוצות מסוגים שונים והדרכים למנוע אותן ולטפל בהן, מדריך מקיף לטיפול באחת מבעיות החניכיים הנפוצות ביותר – נסיגת חניכיים, טיפים לטיפול נכון בחניכיים, מידע מקיף על שתלים וכן הלאה.

בשורה התחתונה – אם אתם מחפשים מרפאה מקצועית לטיפול בבעיות חניכיים שונות, הצוות של ד"ר פרונט יוכל לתת לכם מענה מצוין. מדובר ברופאים מומחים עם ניסיון עשיר בתחום שתחתיהם עברו מאות ואלפי מטופלים מרוצים ואנו בהחלט ממליצים לפנות אליהם במצבים הללו. רק בריאות!

סגירת תפריט
נגישות